חדשות חמות
בית המגזין

המגזין

פצצה לחיבורים / קארין ויצמן

גלזר או סאן? מי המנצח שלכם? כתבו לנו.

אני שמחה ונרגשת להציג בפניכם את הפינה השבועית שלי פצצה לחיבורים שבה אעקוב עבורכם אוהדים ירוקים אחר הפעילויות של שחקני ונשות שחקני מכבי חיפה וכל מה שסביבם. נצא לדרך בפעם הרביעית? קדימה. שבוע חלף לו מהטור הקודם, המון שינויים בפתח ולא מעט דברים חדשים ומעניינים שקרו במהלך השבוע האחרון. אז מה חדש בקבוצה ? "בא לשכונה בחור חדש" שעון החול ... Read More »

לא רק מוטיבטור גדול, הרבה מעבר / טל גורן

לא רק טירוף בקהל, עכשיו גם טירוף אצל המאמן.
צילום: האתר הרשמי

באוגוסט האחרון לאחר פיטוריו של רוני לוי החליטו במועדון לשנות קונספציה ולמנות מאמן זר. כך החלה דרכו של ההולנדי רנה מולנסטיין , עוזרו לשעבר של פרגוסון במנצ'סטר יונייטד, שמונה למאמן הקבוצה. הזמן חלף במהירות והשבוע, לאחר שורה ארוכה של תוצאות שליליות, פוטר ההולנדי ומכבי חיפה מינתה את המאמן הישראלי גיא לוזון. לוזון הוא המאמן שלישי שמכבי חיפה ממנה באותה עונה, ... Read More »

הולכים אל הלא נודע / גבי גל

גיא לוזון ואסף נמני. יביאו אנרגיות חדשות לקבוצה
צילום: אורטל דהן זיו

"הולכים אל הלך תדע אם זה טוב או רע שם בלא נודע .." מאמן חדש על הקוים, סגל שחקנים מהטובים בליגה, קהל שכבר מזמן שבר כל שיא אפשרי ומשחק נוסף גורלי ביותר על מקום בפלייאוף העליון. ככל הנראה מכבי חיפה רק עכשיו פותחת את העונה. נכון, אמרנו את זה לא פעם בעבר ולא פעם אחת חשבנו אחרי ניצחונות שהכל ורוד ... Read More »

לוזון, קרלסן, בן דב ומה שביניהם / גבי גל

גבי

כל נושא החלפת המאמן במכבי חיפה היה עניין של זמן. כבר תקופה שריחפה עננה עם סימן שאלה גדול מעל ראשו של רנה מולנסטיין, וסימן השאלה הפך לסימן קריאה ביום שבת האחרון. לדרבי חוקים משלו והדרבי הביא איתו בשורה אחת, צפויה ונכונה – הגיע הזמן להיפרד מרנה. וכמו בכל פעם שמחתימים מאמן חדש, בכל קבוצה שלא תהיה, יש את האפקט המרענן ... Read More »

ה"תהליך" שפנה לכיוון הלא נכון / יוסף טרבלסי

הקהל הירוק תומך בכל מצב.
צילום: אורטל דהן זיו

כל אוהד מכבי חיפה שגדל על הקבוצה לא זוכר אותה במצב כה גרוע. לפחות במקרה שלי, עברו הרבה מאוד שנים מאז שאיבדתי את הקול לשלושה ימים לאחר הגול של קטן באולד טראפורד. המצב בקבוצה הוא רע, רע מאוד, וזה לא רק עניין מולנסטיין זה הרבה יותר מזה. סופרים עונה שישית ללא שום ניצוץ של חזרה לאותם ימים בהם מכבי חיפה ... Read More »

פצצה לחיבורים / קארין וייצמן

WhatsApp Image 2017-02-05 at 20.23.44

אני שמחה ונרגשת להציג בפניכם את הפינה השבועית שלי "פצצה לחיבורים" שבה אעקוב במיוחד עבורכם אוהדים ירוקים, אחר הפעילות של שחקני ונשות שחקני מכבי חיפה וכל מה שמסביב. נצא לדרך בפעם השלישית? קדימה. אין ילד שלא חלם בילדות שלו להיות כוכב כדורגל. ישנם שעבדו קשה והצליחו להגשים את החלום וישנם שלא, אך האהבה לעולם הזה תמיד תישאר ואנחנו תמיד נהיה שם עבור ... Read More »

מה עכשיו? / משה שואעי

לא הצליח להביא את ההצלחה שכולם ציפו לה. 
צילום: אורטל דהן זיו

איך שלא מסתכלים על זה, מכבי חיפה נראית רע: אנמית, שקופה בהתקפה וללא חכמה ויצירתיות בתנועה. וכשזה המצב והטענה המרכזית היא על צורת המשחק, הכתובת הראשונה לספיגת הביקורת היא המאמן. שבוע אחר שבוע הקבוצה לא נראית טוב, לא רואים את השיפור המיוחל וזאת על אף שעשו הכל לפי הספר. עשו "מהפכה" והביאו  שחקני רכש שאמורים לשפר את הנקודות החלשות של ... Read More »

זמן לצאת לדרך חדשה \ משה שואעי

16387252_10154349063842291_7114636388598834949_n

הדרבי החיפאי הבא עלינו לטובה מגיע בתזמון קריטי לירוקים, יש לו משמעות רבה על עתידה של הקבוצה וזה הזמן שלה להתחיל תקופה טוב יותר ולצאת לדרך חדשה. מאז הדרבי האחרון הקבוצה המשיכה בתהליך ההתחדשות ושחררה שחקנים לא מעט שחקנים שחלק גדול מהם שחקני בית. אמנם הדעות לגבי אותם שחקנים היו מאוד חלוקות, חלקם היו "מבטיחים" אך לא עמדו בציפיות ולגבי ... Read More »

מי היריבה הגדולה ביותר? / טל גורן

IMG_20170209_151534

כמעט לכל קבוצת כדורגל בארץ ישנן שתי יריבות גדולות או כפי שהגדירו אותן חלק לא קטן מהאוהדים, הקבוצות ה"שנואות": ראשונה היריבה העירונית ושנייה הקבוצה שלאורך כל ההיסטוריה היו ביניהן התמודדויות צמודות על תארים או שצברו להן במהלך השנים אוסף של רגעים מכריעים. על שאלת מי הן אותן שתי יריבות גדולות של מכבי חיפה כל אוהד ירוק יענה בקלילות: הפועל חיפה ... Read More »

פצצה לחיבורים / קארין וייצמן

WhatsApp Image 2017-02-05 at 20.23.44

אני שמחה ונרגשת להציג בפניכם את הפינה השבועית שלי "פצצה לחיבורים" ובה אעקוב במיוחד עבורכם אוהדים ירוקים, אחר הפעילות של שחקני ונשות שחקני מכבי חיפה מחוץ למגרש וכמובן, כל מה שמסביבם. אז נצא לדרך בפעם השנייה ? קדימה! אב השבוע  אתם רואים אותם בעיקר על המגרש במשחק או באימון, נוסעים לצדכם במכוניות המפוארות או מבלים במקומות הכי שווים אך לפעמים אתם שוכחים ... Read More »