חדשות חמות
בית המגזין

המגזין

ללכת או להישאר? עתידו של אלירן עטר / גבי גל

הייתה לו תקופה טובה יותר כמלך שערי הליגה
צילום: אורטל דהן זיו

הרבה בעיות יש במועדון הכדורגל של מכבי חיפה, כבר שנים שמעונה לעונה הצפיות מתחדשות וההבטחות נמשכות אך בפועל על המגרש לא רואים שום דבר חדש, בטח לא כזה שמחזיק מעמד. החל מקללת המחזור השני, מינוי מאמן, מנהל ספורטיבי, מנכ"ל, פתיחת עונה צולעת וחודשי נובמבר-דצמבר הקרירים ששלחו אותנו לים מוקדם מהצפוי. כולנו שואלים עד מתי, מייחלים ומצפים לעונה הזאת שבאמת תשאיר ... Read More »

רק החזק שורד / משה שואעי

יום שבת מול כפ"ס. רק ניצחון בא בחשבון 
צילום: אורטל דהן זיו

ימים לא פשוטים עוברים על מכבי חיפה. לא כאוס וצרות כלכליות, פשוט מן מעגל קסמים ארור שלא רוצה להיגמר. ברור שבקבוצות אחרות היו חותמים על הצרות של הירוקים יחד עם בעלים עשיר שעושה הכול כדי לעזור לקבוצה בה הוא מחזיק שנים על גבי שנים, איך יכול להיות שלמרות העובדה שמכבי חיפה זה מועדון כה גדול בכדורגל הישראלי, עם הכי הרבה ... Read More »

מתהפכים על הליגה / יוסי יוסף

יהיו שינויים בסגל בסוף העונה. משחקי הפלייאוף העליון זה המבחן של כולם
צילום: אורטל דהן זיו

כן כן, שמענו, לא ישנתם בלילה, הפסד מביש, אנחנו מביכים, נמאס, בזיון, זה נהיה גרוע מעונה לעונה ושאר התגובות הצפויות. הכל נכון, אבל תשמעו רגע, יש לי שתי בשורות – רעה ורעה מאוד, אמנם אתם יודעים אותן בסתר לבכם אבל אתם ממש מנסים להתכחש אליהן, ההרגשה שתהיה לכם אחריהן היא כסף קטן לעומת הדרך לחניה בדיזיין סנטר עם כל השפך ... Read More »

אין מספיק "צדיקים בסדום" / שמעון גילור

ואצק 11

בצעירותי הייתי שחקן פעיל. עקב היותי חסר כשרון לכדורגל, נטול יסודות (מעולם לא שיחקתי בקבוצת ילדים, נערים ,נוער) ואיטי להחריד, הצלחתי להשתלב רק בקבוצות תחתית מליגה ג', אבל את ההרגשה של ניצחון או הפסד (למען האמת הרבה יותר הפסדים מניצחונות) חוויתי מתוך המגרש. וכאן אני רוצה לשתף אתכם במשהו לא ספורטיבי , אבל מאד אמיתי. מעולם, ממש מעולם, לא יכולתי ... Read More »

טיפול שורש / גל דיגמל

עשה כמעט הכל. שחר

תמונה: האתר הרשמי.

מכבי חיפה צריכה לחזור למה שעשה אותה גדולה לפני שנים ואני לא מדבר שוב על מחלקת הנוער, אני מתכוון לקבלת ההחלטות. על אף שחוקי משחק השתנו, ממשיכים להשתנות כל העת והסכומים ממשיכים לעלות צריך לקחת רגע צעד אחד אחורה ולהתחיל לבנות. אין צורך להתלהם ולהגיד שצריך לבנות הכל מהתחלה ו"להתחיל מאפס" כי זה לבטח לא יעזור לאף אחד אלא שהעניין ... Read More »

נחמת עניים / גיא טליאס

15875502_10154280303982291_6413952815389812305_o

השגת הכרטיס לפלייאוף העליון מנעה מהעונה של מכבי חיפה להפוך לסיוט, אך עדיין לא משכיחה שמדובר אולי בכישלון המקצועי הגדול ביותר בעידן יענקל'ה שחר.מי היה מאמין שעונה שלישית ברציפות מכבי חיפה הגדולה תצליח בקושי להעפיל לפלייאוף העליון, שהעונה יותר מכל הסכנה לא להעפיל הייתה מוחשית במיוחד. בדומה לשנים האחרונות, מוצא את עצמו המועדון הירוק שוב מאחורי מועדונים קטנים ורחוקים ממנו ... Read More »

פצצה לחיבורים / קארין וייצמן

מי שנכנס אדר מרבין בשמחה! גאווה נשית, קבוצת כדורעף הנשים של מכבי חיפה זכתה בגביע ביום האישה הבינלאומי והוכיחה שגם אנחנו יכולות. המון מזל טוב אלופות, שאפו. ובצד הגברי הירוק שלנו, לאחר עונה לא פשוטה עם רצף של שינויים ורגעים מטלטלים שעברו במכבי חיפה אפשר לעצור ולנשום לרווחה. עלינו לפלייאוף העליון והראינו שאנחנו כאן בכדי להישאר! שמחה גדולה בקרב המועדון, ... Read More »

מסע של עשרה משחקים יוצא לדרך / טל גורן

יהיו שינויים בסגל בסוף העונה. משחקי הפלייאוף העליון זה המבחן של כולם
צילום: אורטל דהן זיו

בשורה התחתונה מכבי חיפה השיגה אמש את המטרה שלה ועלתה לפלייאוף העליון. זה לא היה משחק גדול ואפילו רחוק מכך אבל כמו שאומרים המטרה מקדשת את האמצעים ובמקרה הזה המטרה באמת קידשה את האמצעים כיוון שפלייאוף תחתון היה בתומו אסון למכבי חיפה. גיא לוזון התייצב לשבוע הכה גורלי עבור המועדון החדש בו הוא נמצא והשיג שני ניצחונות חשובים שמראים יותר ... Read More »

פצצה לחיבורים / קארין וייצמן

הפנינג 3

מי שמאמין לא מפחד אחרי תקופה לא פשוטה וחוסר יציבות בקבוצה הירוקה, השחקנים החליטו ללכת על אסטרטגיה שונה מהרגיל דווקא לא על כר הדשא. מימין לשמאל – קמיל ואצק, הולמאר איולפסון, גארי קאגלמכר, אניס אלושי וניקיטה רוקאביצה, שחקני הקבוצה שלנו שביקרו בכותל המערבי שבירושלים לילה לפני המשחק בטדי והתפללו לניצחון. ברגעים קשים צריך תמיד לזכור שהדבר היחיד שמחזיק אותנו זו ... Read More »

צריך לעשות כל דבר כדי שהבית לא ייפול / גבי גל

אלירן עטר במשחק הקודם מול בית"ר. מה יהיה הפעם?
צילום: אורטל דהן זיו

"ולא היו לך חלומות גדולים רק פחד. רק כישלונות על כישלונות ובית שעומד ליפול…" אף אחד לא חשב שמכבי חיפה תגיע למצב בו היא מתמודדת על כרטיס כניסה לפלייאוף העליון. בניה, תהליך, שיפור, השקעה – כל אלה נרמסו בדרך הבטוחה של הקבוצה לעונה הגרועה ביותר שלה אולי מאז אבדן האליפות האחרונה שבעונה ההיא מכבי עוד הייתה שם דבר בליגה, היום? ... Read More »