בית הנצחה » רענן לוי

רענן לוי

חברים כותבים – ברק אפריים

רענן לוי ז\"ל

הכרתי אותך במשחק נגד מכבי ת"א הפסדנו 1-0 משחק אחרון העונה אני זוכר שפרצנו למגרש…איזה מצחיק זה היה אח"כ הלכנו אני ובולי על הדשא וחיפשנו אותך אבל כמובן שלא ענית לנו פתאם תומר מקבל טלפון מחבר שלו אנחנו בחוץ,לא רוצים לתת לנו לחזור אז ישר הלכנו לכיוון יציע 4 וראינו אותך יושב שם וצוחק עלינו בולי אמר לך יאללה בוא ... Read More »

חברים כותבים – עדי אפשטיין

רענן לוי ז\"ל

רענן. אני לא מאמין שאני כותב לך דברים ואתה שם למעלה. אתה זוכר את הפעם הראשונה שנפגשנו בקאנטרי בכיתה ב' ושיחקנו כדורגל? בטח שאתה זוכר,הרי תמיד היית מזכיר לי כמה תותח היית שהיית קטן עם הליפה של ראובן עטר. אתה זוכר את הריב שהיה לנו בתחרות טניס? לא, רענן לא שיקרתי, ראיתי כדור בחוץ אמרתי בחוץ , בטח אתה אומר ... Read More »

חברים כותבים – אורי ממוקה

רענן לוי ז\"ל

כמה זיכרונות טובים ומצחיקים יש מהבן אדם הגדול הזה זה לא יאומן אני זוכר שנה שעברה שעוד לא היה לי מנוי וכל משחק שלא הייתי בא כמובן הוא היחיד שהיה קופץ ואומר" י'טרמפיסט" "אתה לא אוהד" וכמובן ישר אתה מתעצבן ואז הוא מחייך אליך ואתה לא יכול לכעוס עליו כי החיוך שלו פשוט שובר אותך. כל הזמן ביציע שהיה עומד ... Read More »

חברים כותבים – אלדד מויאל

רענן לוי ז\"ל

איך הכל התחיל אה? איך שנתיים עברו כל כך מהר? אני זוכר עוד בבלומפילד…שבולי קרא "רענן"…באותו רגע הייתי מת לראות מיזה "Raanan_Rishon" מהפורום של און ליין. שאלתי: מיזה רענן? אתה שמעת את זה אם אנלא טועה, וישר חייכת אליי וקרצת לי… כבר לפי החיוך הזה ידעתי שאתה ילד מיוחד…לא רגיל… אני זוכר שהיה אחרי שבוע משחק בית, אני ממש לא ... Read More »

חברים כותבים – תומר פרימט

רענן לוי ז\"ל

  הכל התחיל מעט אחרי שנגמר המשחק מול מכבי תל אביב. עשינו מהפך,עלינו לגמר גביע הטוטו על חשבון הקבוצה השנואה שלך. באת עם חברים למונית שלנו ושאלת אם יש מקום לראשון, נסעתם איתנו וכל הדרך דיברנו על המכות,ועל המשחק. כעבור כמה חודשים נסענו לשפיים,היה לנו יום כיף,יום גיבוש לאוהדי מכבי חיפה, באותו היום נערך טורניר כדורגל..כל כך רצית להצטרף אלינו,עקב ... Read More »

רענן לוי – תקציר

רענן לוי ז\"ל

רענן, הזכר שבילדים לבית משפחת לוי,נולד ב25.7.1986 בבית החולים תל השומר, לאמא עדי, לאבא איציק, והצטרף למירב ושרית ז"ל. רענן החל את לימודיו היסודיים בבית הספר רעות,ומשם עלה לחטיבת הביניים טביב, למגמת ספורט כאשר היה שחקן טניס, את לימודי התיכון החל בתיכון יגאל אלון במגמת פיסיקלית מתמטית וסיים בהצטיינות גבוהה את לימודיו. רענן היה אוהד מושבע של קבוצת הכדורגל מכבי ... Read More »