בית הנצחה » שון כרמלי

שון כרמלי

יש מצטיין?

יש בכלל מצטיין?

שחקני מכבי חיפה והאוהדים המסורים קמים לבוקר עגום משהו, היינו כפסע מניצחון בסכנין, ניצחון וכל הדיבור היום היה שונה, חבל צריך להמשיך הלאה, עדכון על נושא רכש וגם בוחרים מצטיין, אם יש… תקרית לא נעימה התרחשה אתמול בין אחד האוהדים, ליוסי בניון, יוסי אמר הבוקר שמבחינתו הנושא מחוסל – "היה אוהד שבחר להשתמש במילים לא הכי חינוכיות, אבל זה מאחורי". ... Read More »

שעתנו היפה / עמית פרלה אתר קיק

שון כרמלי ז\"ל

עמית פרלה מספר על לוויתו של החייל ההרוג שון כרמלי ז"ל, בה קהילת אוהדי מכבי חיפה בפרט והכדורגל בכלל חיזקה את כולנו הקדמה מאת מתן גילור  נהוג לומר כי להצלחה אבות רבים אך הכישלון הוא יתום. לא כך בהיקש למנהגי האבלות ביהדות. בשעתו הקשה ביותר של אדם, באבלו, מקיפים אותו רבים, פן היאוש והצער ישתלטו. חשש זה עלה עת הובא ... Read More »

גאים בכם / צוות האתר

שון כרמלי

מועדון אוהדי מכבי חיפה ואתר MHFC גאה בכם אוהדי מכבי חיפה ועם ישראל. הבקשה שלנו הביאה 40,000 איש להלוויה של הגיבור שלנו שון כרמלי ז"ל. שון כרמלי ז"ל, חלק מאיתנו. מעבר להיותו גיבור ישראל ולוחם בחזית, הוא היה חלק מהנוף ביציע. הבקשה שלנו ללוות אותו בדרכו האחרונה, איחדה את כל העם הזה ולנו אין מה לומר חוץ מ – אנחנו ... Read More »

חסד של אמת / רפאל קבסה

שון כרמלי

סמ"ר שון כרמלי ז"ל יובא הערב בשעה 23:00 למנוחות ואנחנו נהיה שם. שון שהיה אוהד הקבוצה וחייל בודד יזכה להלוויה כפי שמגיע לגיבור כמוהו. אמש נהרג סמ"ר שון כרמלי בהתקלות מחבלים במבצע "צוק איתן". שון שהיה אוהד מושבע של הקבוצה, היה חייל בודד ואנו חוששים כי הערב בהלוויתו יהיו לצידו מספר מצומצם של אנשים. אי לכך, אנו קוראים לכל אוהדי ... Read More »