בית חדשות "אני מתבייש"

"אני מתבייש"

הפסד מספר 11 העונה, יכולת מזוויעה של מכבי חיפה, שחר רותח

מה כבר לא נאמר על העונה הגרועה של מכבי חיפה, תמיד שחושבים שהגענו לתחתית, החבורה העלובה בירוק, מוכיחה שהיא יכולה גם יותר נמוך.

11 הפסדים, הכי הרבה בליגה, חמש נקודות מהמקום ממנו יורדים ליגה, זה המקום בו נמצאת מכבי חיפה היום.

השחקנים בירוק נראו אחה"צ, שוב, חסרי ברק, חסרי מחויבות, חסרי רצון, ומה לא? מכבי פתח תקווה ללא מאמץ מיותר ניצחו 1-0, נחסוך מכם את תיאור המשחק, ונקפוץ הישר לסיומו.

הנשיא יעקב שחר, ירד לחדר ההלבשה, וכבר לא היה יכול לשמור על איפוק, לפי מקורות שהיו באזור חדרי ההלבשה, הנשיא צרח על השחקנים ואמר "אני מתבייש, 18 אלף מינויים, אצטדיון חדש ורק קבוצה אין, זה פשוט גועל נפש, מחר אשחרר שחקנים, מחר אעביר הודעות לשחקנים על שיחרורם המיידי מהקבוצה".

מרקו בלבול הגיב סיום המששחק לקריאות נגדו להתפטר "משחק חלש מאוד שלנו, לגיטימי שהקהל קורא לי להתפטר, בחודש וחצי קשה למדוד מה עשית טוב או פחות טוב לקבוצה, אנחנו צריכים להסתכל למטה, וגם למעלה, הכל צפוף, אני מאמין שעם השינויים שנעשה, בסוף נהיה למעלה".

גם יוסי בניון הגיב בסיום המשחק ואמר "לא כך רציתי שתראה החזרה שלי לארץ, היו לי שתי פציעות מאז שחזרתי שהורידו אותי מהקצב, אנחנו קבוצת תחתית, אני מבין את הקהל אנחנו מאכזבים אותם וגם את עצמנו".

מוזמנים להגיב מה דעתכם? מה יעקב שחר צריך לעשות?

עוד זעזוע? יענקל'ה שחר צילום: אורטל דהן-זיו.

עוד זעזוע? יענקל'ה שחר צילום: אורטל דהן-זיו.

Comments

comments

19 תגובות

 1. דבר ראשון שיעיף את בניון ,חצי מליון דולר מבוזבז על כלום ושום דבר ,מתחילת העונה אמרתי פה באתר שהקהל טיפש שקנה מינויים בגלל בניון שלא נתן משחק טוב כבר 3 שנים וצדקתי. אז הראשון להטסה צריך להיות הבלוף בניון שפשוט עקץ את יענקלה שמוכיח שאין לו בכלל טביעת עין. הלאה כל החלוצים ללא יוצא מהכלל צריכים לעוף אין ביניהם ולו אחד שנותן מספרים, אחריהם עזרא ראיוס ומיצל שכולם שכונה ,דקל בדרך ,ואז נשאר לבנות הכל מהתחלה על שחקני הוער שלנו שחלקם משחקים בחוץ (אתמול ראיתי שני גולים אדירים של ילד שכרגיל זרקו ונצרת ,למה ? , למה גדיר וריאן וקוסטא ןהירש וגוזלן בחוץ ? בשביל אפסים כמו תורגמן ועמאשה ואבו בלוף ? כמה גולים כולם יחד נתנו ? יש למישהו ספק שהילדים היו לפחות נותנים אותו דבר ובינתיים גדלים בלי משכורות ענק ? ) ואז להביא מאמן אמיתי ,לא תחבושת אישית כמו בלבול שניראה כמו יובל המבולבל,לא יודע מה לעשות וממשיך לקשקש "אמא ,אבל אני חדש פה " .

  • מי שלחץ בקשר לבניון זה אנחנו ואני בניהם , ועדין בניון אמור היה להיות ערך מוסף .
   לא הייתי נוהג בהתבטאות שלך, אבל קשה לי לא להסכים עם תוכן דבריך .
   בהחלט היה ראוי לתת לילדים שגדלו אצלנו וחלמו לשחק למען הקהל שגדלו עליו .
   אין לי ספק שהם היו חדורי מוטבציה ורצון להצליח בקבוצה שהסמל שלה עבורם זה הכל.
   אבל כל זה לא יכול להצליח מבלי עמוד שידרה חזק עם שחקנים איכותים שבניון היה מחבר ביניהם .
   אני חושב שינקלה מבין קצת כדורגל בכדי לעשות את השינוים הדרושים והתהליך כבר החל.
   שנה הבאה דברים יראו אחרת .

  • הרשתית של אלירן עטר

   חן עזרא האפס הזה אי אפשר לראות אותו יותר בעכו עטר מחליף אותו ויזיין אותם.

  • בן ציון פייביש

   מר שחר בצבא לימדו אותנו … "אין חיילים לא טובים ישנם מפקדים לא טובים " … אותם צריכים להחליף.

   רצוי להתחיל מיד עם הבכיר שביניכם – המאמן- ויפה שעת קודם לפני שהקבוצה תמשיך להדרדר עוד.

   בן ציון

 2. לשחרר את כולם למעט : ראיוס,עזרא,סטויקו,עטא,וויסמן וכן גם את יוסי להשאיר להעיף את כל ההגנה וההתקפה חוץ מעטר.
  רכישות חובה: צדק,רמי גרשון מסיללה ומגן ימני ברמה גבוהה..בקישור רק את דרינצ'יץ' ובהתקפה להתחמש בשכטר וטוטו..
  לא לשכוח מה שעולה בזול בסוף עולה ביוקר !!!

 3. עמית ירוק בלב

  הגיע הזמן לומר את האמת והיא שבארבע חמש שנים אחרונות לא רק השחקנים אלא גם המאמנים וההתנהלות של המועדון מריחים לא טוב.
  זה מתחיל בהבאת מאמנים סוג ג כמו עטר או בעוזרי מאמנים ולא יותר כמו בנאדו ובלבול במקום להביא מאמנים אמיתיים מוכחים שיודעים מה הם עושים כמו רוני לוי או אברהם גרנט(ולא חיקוי זול שלו).
  בגזרת השחקנים מה כבר לא נאמר על החבורה העלובה בירוק כאשר חוץ משלושה ארבעה כל השאר לא מתאימים לחיפה ב חייבים להעיף את כל אלא: קינן,דגני,משומר,מיצל,בוקולי,עזרא,בניון,אבוחצירע,תורגמן ועמאשה ועוד ועוד
  ולהביא שחקנים אמיתיים כאלה שנלחמים עד מוות ולא עוד איזה שם נחמד שנראה טיפה טוב.

 4. לא להעיף את יוסי , אם ירצה לפרוש ולהיות המנג'ר, תענוג, אבל שלא יבוא מהצד של שחר, מי שאומר שצריך להעיף אותו כנראה לא היה אוהד חיפה בשנים שלו ב98' למשך 4 שנים מדהימות..

  מעבר לזה ל-ש-ח-ר-ר שחקנים, כמה שזה לא נעים, לתת מכתב התפטרות ושלום לכ-ו-ל-ם!! למעט מי שברור שלא.. לא נראה לי צריך להגיד, אבל מי שצריך להשיאר זה ידוע כל ה"מתנדנדים" ביי ביי, בלי חשבון.. בכסף שחוסכים על הגרועים האלו שלא שווים את הכסף, להביא את שכטר וטוטו ואת בן חיים הבלם, לא לתת להם אפשרות להגיד לא..

  למי שאמר פה להביא את מסיללה… אח שלי איפה אתה חי? הוא לא פרש כבר?

  שוער מצויין, להשאיר, יש לנו כבר את עטר, ראיוס קמארה ועטאא שעם סגל טוב מסביב יכולים להיות מצויינים.. אם בכל זאת לא הבנתם.. לשחרר את אבוחצא, עמאשה, מיצל, משומר, ועוד ועוד ועוד, שטאלב יישאר, שבוקולי יהיה האיש לקליטת זרים בקבוצה, זה אולי נראה לכם סתם תפקיד אבל הוא חשוב מאין כמוהו, הרי כמה פעמים שמעתם את המשפט "לא התאקלם חברתית", ולכם לא מראה גם יכולות בדשא.. זה תפקיד בול בשביל גוסטבו.. נתן לנו שנים מדהימות, אבל מספיק..

  שורה תחתונה, לקצץ בגרועים להביא את הטובים.. וכן לנסות לגנוב איזה חשקן ממכבי, בן בסט או מישהו..

  אגב גם את ורמוט אפשר להביא בכיף.. עם שכטר ותמוז יכול להיות מצוייין, אם כי אני לא מאלה שאוהבים לעשות קבוצה שלמה שלקחה אליפות ולהלביש אותה בירוק.. זה לא רציני, אני אוהב את הפאזלים, עטר, שכטר ותמוז יכול להיות פאזל יפה, אם נצרף את ורמוט זה ייראה קצת מכבי "הפועל" חיפה.. ולא מת על זה.. אבל הבנתם את הכוונה.. אם בן חיים הבלם יצטרך ויחד עם עטר זה כבר לא ייראה רק הפועל ותהיה אחלה קבוצה.. אפשר להחזיר גם חלק מהמושאלים, גדיר, ריאן, אבל לא להיסחף , הירש כוכב וחוגי עוד לא יכולים ללבוש ירוק..

  בהצלחה לנו..

 5. לפטר את בלבול ולהעיף את בניון!!!!!!!!!!!!!!!

 6. עם כל הצער, חריש עמוק, שחרור מאסיבי, בוקולי, מיצ'ל, תורג'מן, אבוחצירא, עמאשה, קינן, גם ורד עם כל הצער, הביתה, שחקנים שכבר שנים לא הביאו אותנו לכלום, בנוער יש שחקנים ברמתם לפחות, אם לא יותר… להתחיל לבנות מאפס, סטוייקה, עטא, עטר, שכטר ולהמשיך משם…

 7. 1. להעיף כבר עכשיו וגג בסיום העונה את אדרי, משובש, קינן, מיצ'ל, בוקולי, בניון (משחק כמו בחורה! אם לו יש מקום בסגל, לקטן בטוח יש), עזרא, כליבאת, אבוחצירא ועמאשה.

  2. לשלב כמה שיותר את שחקני הנוער והבית, דוגמת עיאד חבשי, עלא ג'אפר, עטא ג'אבר, ערן ביטון ושון וייסמן.

  3. להתחיל לבנות קבוצה חדשה לשנים הקרובות סביב סטויקוביץ', מויאל, קמארה, שכטר, עטר ושחקני נוער. אפילו להביא גם את תמוז.

 8. פשוט בושה וחרפה אדון שחר כמה אפשר לדוש במצב חודש שנה שנתיים 4 שנים יותר ויותר גרוע לשחרר את בלבול לשים את ברקוביץ מנגר להביא את שלמה שרף ועל עטר שכטר קמארה עטאא את הקבוצה ייאלה מספיק כבר

 9. סתם שחר בלחץ .
  כול דבר שקורה יוצא לעיתונאים.
  זה מזכיר קבוצת מפגרים.
  אים אתה רוצה לשחרר שחקנים בשקט בלי לחץ
  מחר הוא ישלח את אבו. חצירה ועמשה בגלל המחליפים ולא בגלל המשחק.
  ואים יחתום בלם אז אולי את דקל.
  זה ידועה מראש .אז שלא יעשה רוח.
  משהו חשב שניקח אליפויות השנה
  אני לא חושב .אז את קבוצת הנוער היתה מקפיץ
  אים חמש זרים טובים .בלי עטר בלי שכטר
  אים אריק מאמן .

 10. אתם יודעים משהו? זה נראה שלא משנה מה יעשו, זה לא יעבוד. הניהול של מכבי חיפה לא עובד כבר 5 שנים. אם היו מאמנים ששימשו כדמות סמכותית בכפר גלים ועל הקווים במגרש, היום בכלל אין. השחקנים עושים מה שבא להם, לא סופרים את בלבול ולא אף אחד אחר. יענקל'ה כבר לא צריך לחשוב על לשחרר רק שחקנים, הוא צריך לחשוב על לשחרר את הצוות המקצועי כלל מאמן הכושר שתחתיו נפצעו לנו השחקנים הכי חשובים לקבוצה בשנים האחרונות והוא גם בכלל לא מנהל את הכושר של השחקנים כמו שצריך. פשוט זורק אותם למגרש מבלי לדעת מי עייף ובאיזה דקה, ולא מחלק להם את העומס. שכונה. שחר חייב להעיף את כולם, החל מאיתמר צי'זק המנותק ועד לזה שמנקה את הרצפה במקלחות. כולם הביתה.

 11. להשאיר את סטויקוביץ, עזרא, ורד, מויאל, קמארה, עטא ועטר.בניון שיפרוש ויהיה מנהל קבוצה או מנג'ר.כל השאר לשחרר ולהעלות שחקנים מהנוער להתחיל להריץ אותם מעכשיו שיתחשלו ויצברו ניסיון לקראת העונה הבאה.לא להחזיר את גאדיר כי ראינו שהוא טוב רק לקבוצות קטנות כי כשהיה בחיפה לא הצליח לעומת ההצלחה בסכנין.וכליבאת אותו סיפור. יש שחקנים שפשוט לא מתאימים לקבוצה גדולה ואם רוצים לחזור להיות אימפריה צריך שחקנים טובים ולא בינוניים כמו שהיו ב 4 העונות האחרונות

 12. הבעיה של מכבי חיפה היא מנטלית,חוסר בטחון, והיא לקיחת אחריות.לכן מכבי חיפה עובדים בצמוד עם פסיכולוג ספורט.ולכן רק שתי מאמנים מתאימים למכי חיפה וזה אברהם גרנט שהביא למכבי חיפה 2 אליפויות או רן בן שמעון שיודע גם בעבודה הזאת של המנטליות של השחקן ולחבק את השחקנים. לגבי הסגל להביא את טל בן חיים ושיר צדק להגנה ולשחרר את דקל קינן ומשומר בקישור להביא לבוקלי תפקיד ניהולי ולהיפרד ממיצל ולהשאיר את 4 קשרים שנמצאים. בקישור הקדמי להשאיר רק את ראיוס ואת עזרא שעזרא יעלה מהספסל ובניון יעבור לתפקיד ששחר רצה לתת לו ולהביא את ורמוט ואת נאוקמה וחלוץ איתי שחטר חותם בעזרת השם הספסל של חיפה צריך להיות שימן דגני שובל גוזלן שחר אירש ג'בר ועוד 3 שחקנים צעירים מה שהכי חשוב קאמרה חייב. להשאר. השחקן היחידי שבא לקבל כדור

 13. בלי פאניקה , שחר אדם גדול ומכבי חיפה והעיר חיפה חייבים לו המון. יחד עם זאת שחר מאד אמוציונאלי ונוטה "לשלוף מהמותן" כשעולים לו על העצבים ואפשר להבין אותו, אבל , כאן הוא נופל ולא משקיע מספיק מחשבה לטווח הארוך . עדיף לעביר כבר את העונה הנוכחית ורק בסופה לשחרר את מי שצריך ולהביא את מי שהקבוצה באמת מתאים זקוקה לו . ורצוי לעשות הכל בתיאום עם המאמן הבא.

 14. שחר חייב להביא מאמן איכותי
  רוני לוי או אברהם גרנט יצחק שום מישהו ברמת על שהוא יבחר את הסגל לקבוצה

 15. הלווווו????
  אני מבטיח לכם בבקשה בבקשהה תקשיבו לי!!!
  כל הנאחס שיש לחיפה זה ביגלל השוער סטויקוביץ תנסו משחק אחד לא לפתוח איתו ותראו איך חיפה מפרקת כל קבוצה !!הואא נאחס הוא נוצרי כל רגע מצתלב מביא אנרגיות רעות!!!תנסו פעם אחת תראו איך כל מכבי חיפה מתהפכת בבקשה !!

 16. בן ציון פייביש

  מר שחר שלום,

  אני אוהד מכבי חיפה מאז ומיתמיד. אני זוכר שבתחילת שנות ששים ירדנו ליגה. אבל איני זוכר שאיפעם הינו במקום אחרון. לא כל האשמה על הבושה שבשבת חייבת לפול על השחקנים , גם למאמן יש חלק וחלק לא מבוטל. אני זוכר ששרנו למאמן זה בקדנציה קודמת שלו " אליפות בלי מאמן" כמו כן איני זוכר עם למאמן זה היתה לו מאז הצלחה כל שהי. אימן ברומניה שתי קבוצות – אפס הצלחה, אימן לקפריסין – אפס הצלחה.
  ובכל זאת לפני שנה היתה לו הצלחה – נתניה לא ירדה ת ליגה !!!!!
  על מנת שלא נגיע למצב זה דרושה החלטתך , ויפה שעה קודם.

  אשמח לקבל את תגובתך .

  בן ציון פיבייש

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>