בית המגזין אדוני הטבח / יריב אזולאי

אדוני הטבח / יריב אזולאי

מגזין סופ"ש: כבר תקופה ארוכה שמשהו לא עובדבמכבי חיפה. מי אשם? לא ברור, אך יענקל'ה שחר לא חסין מביקורות. התבשיל שהבעלים הכין בשנים האחרונות היה רחוק מלהיות מוצלח, אולי זה קשור במינוי שפים לא נכונים. האם העונה תור כריסטיאן קרלסן הוא השף שיעשה ממכבי חיפה תבשיל מוצלח? 

שף לא מספיק טוב. רוני לוי.  תמונה: האתר הרישמי.

שף לא מספיק טוב. רוני לוי.
תמונה: האתר הרישמי.

 

כבר תקופה ארוכה  שמישהו מאכיל את יענקל'ה בתבשיל לא מוצלח. אך גם ליענקל'ה יש יד בעניין – אם זה במינוי אנשי מקצוע רעים,יועצים שלא פוגעים ועוד כמה בחורים, כגון סוכנים שמנסים לחגוג עליו. כמה אנשים הגיעו ועזבו במהלך התקופה הזאת? המון, המון. ראובן עטר  שלנו הגיע יחד עם תלתלי התקווה, וכולנו ציפינו שהוא יביא את האליפות. ציפיות לחוד, ומציאות לחוד – עטר הגיע והביא אתו שפל חדש. אריק בנאדו הבלם האגדי, שפשוט הגיע באמצע העונה של ראובן ואחרי עונה טובה שבה רק ההתחלה הצולעת מנעה אליפות קיבל את המפתחות, אבל כנראה שהצרור הזה היה כבד מידי עבורו. כמובן שזה לא היה זה, נראינו רע , אולם כמו שאמרתי כבר - יענקל'ה אכל שוב את התבשיל הלא נכון.

צילום: אורטל דהן-זיו.

צילום: אורטל דהן-זיו.

 

העונה, יענקל'ה הביא את תור. קרלסן הגיע וגרם לשינוי שלו חיכינו. זה התחיל בהוצאה ושחרור של שחקנים שלא תרמו ולמועדון, נמשך ברצון לביא לפה שחקנים טובים. ואם תסתכלו טוב טוב גארי קגלמאכר הוא גרזן,ולא סתם גרזן. אך עדיין אני עומד בדעתי על כך שהוא חייב להיות מגן ימני.

 קגלמאכר.  צילום: אורטל דהן זיו.

קגלמאכר.
צילום: אורטל דהן זיו.

גם רועי קהת, רכש מצוין עם אפיק התפתחותי נפלא. רוקאביצה, פשוט חלוץ. מוגרבי, מסתמן כרכש מצוין. מוסא, כפי שזה נראה – סוף סוף מגן שמאלי. ואצק, רוזיצקי החדש או לא, כדורגל הוא יודע. ובכלל, ההתנהלות החדשה של המועדון אל מול התקשורת והאוהדים היא נפלאה. והכול מתחיל בשינוי הגישה שהתחיל תור כריסטיאן קרלסן. האם יענקל'ה מצא סוף סוף שף שיודע לבשל את התבשיל הנכון?

פשוט חלוץ. רוקאביצה.  צילום: אורטל דהן זיו.

פשוט חלוץ. רוקאביצה.
צילום: אורטל דהן זיו.

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>