בית המגזין זמן לצאת לדרך חדשה \ משה שואעי

זמן לצאת לדרך חדשה \ משה שואעי

הדרבי החיפאי הבא עלינו לטובה מגיע בתזמון קריטי לירוקים, יש לו משמעות רבה על עתידה של הקבוצה וזה הזמן שלה להתחיל תקופה טוב יותר ולצאת לדרך חדשה. מאז הדרבי האחרון הקבוצה המשיכה בתהליך ההתחדשות ושחררה שחקנים לא מעט שחקנים שחלק גדול מהם שחקני בית. אמנם הדעות לגבי אותם שחקנים היו מאוד חלוקות, חלקם היו "מבטיחים" אך לא עמדו בציפיות ולגבי החלק השני חלק מהאנשים יגידו שכן היה להם מקום בקבוצה, אך זו נחלת העבר והקבוצה המשיכה קדימה.

שתי הבעיות הבולטות בתקופה הרעה שכולם מקווים בקוצר רוח שתסתיים היו: הצבות תמוהות של השחקנים בעמדות לא שלהם ו"מותניים צרות" (הקישור האחורי) כאשר כל הנטל נפל על שני שחקנים בלבד, לביא וואצק, ללא תחלופה וגיבוי במקרה של פציעות והרחקות.
הבעיות הללו היו גורם משמעותי לעצירת "המומנטום" הסביר שהיה עם הגעתו של מולנסטיין, שבתחילת דרכו המשותפת עם מכבי חיפה רשם כמה ניצחונות יקרים.

זו ההזדמנות שלו להוציא את הקבוצה לדרך חדשה צילום: אורטל דהן זיו

זו ההזדמנות שלו להוציא את הקבוצה לדרך חדשה
צילום: אורטל דהן זיו

לאחרונה נראה שהצוות המקצועי הבין את הבעיות וחיזק את הסגל עם שחקן דיפנסיבי בדמות אלושי, שעד כה נראה החיזוק בדמות הבן אדם הנכון ובמקום הנכון, ועם שחקנים אופנסיבים בדמות דמארי ועזמי שהצטרפו לחברות ורמוט-קהת-עטר-רוקאביצה, שגם השילוב שלהם נשמע מבטיח ועד כה על המגרש זה נראה לא רע בכלל.

הדרבי שלפנינו מאתגר במיוחד וזאת כיוון שהפועל חיפה, לפחות על הנייר, נראית חזקה מתמיד ונראה "שבעל הבית באמת השתגע הפעם" (הכוונה לכץ).
נקווה בראש ובראשונה למשחק טוב ומהנה כמו שראינו ב"קלאסיקו" מול הצהובים מת"א, ומעבר לכך נקווה שהירוקים יפסיקו עם "בזבוז" הנקודות.

אין זמן ונקודות בקופה לגמגום נוסף, צריך להתחיל לייצר רצף ניצחונות ולאגור נקודות בכדי להבטיח מקום בפליאוף העליון ולשאוף להתמודד על מקומות 3-4 כי נכון לעכשיו זה מה שנשאר לנו העונה.

תצוגת הקהל הירוק בדרבי האחרון צילום: אורטל דהן זיו

תצוגת הקהל הירוק בדרבי האחרון
צילום: אורטל דהן זיו

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>