בית המגזין הולכים אל הלא נודע / גבי גל

הולכים אל הלא נודע / גבי גל

"הולכים אל הלך תדע
אם זה טוב או רע
שם בלא נודע .."

מאמן חדש על הקוים, סגל שחקנים מהטובים בליגה, קהל שכבר מזמן שבר כל שיא אפשרי ומשחק נוסף גורלי ביותר על מקום בפלייאוף העליון.
ככל הנראה מכבי חיפה רק עכשיו פותחת את העונה. נכון, אמרנו את זה לא פעם בעבר ולא פעם אחת חשבנו אחרי ניצחונות שהכל ורוד והצרות מאחורינו אבל זה לא קרה.

אף אחד לא באמת יודע איך תסתיים העונה הזו, אך מה שבטוח הוא שקבוצה כמו מכבי חיפה חייבת להיות בפלייאוף העליון. יש לה סגל שחקנים משובח, כזה שבאמת לא היה בעונות האחרונות. סגל שמורכב משחקנים ישראלים בכירים שחלקם פה כבר כמה עונות וחלקם הגיעו לאחרונה, לצד השחקנים הזרים שצורפו אליהם. כל זה חייב להספיק לפחות למקום בפלייאוף העליון ובתקווה גדולה גם לכרטיס הנחשק לאירופה.

שחקנים ישראלים בכירים. זה חייב להספיק כדי לחזור לצמרת צילום: אורטל דהן זיו

שחקנים ישראלים בכירים. זה חייב להספיק כדי לחזור לצמרת
צילום: אורטל דהן זיו

"..בלי לדעת את גורלנו
או מה יהיה
כל אחד מנחש קדימה
עד היכן שהוא רואה.."

קבוצות שמעלות דיונים סביב הקבוצה זה תמיד נחמד, מקרב בין אוהדים ונותן לכל אוהד לרשום את דעתו האישית על הקבוצה האהובה שלו. מה שכן, אם לא נדע איך להשתמש בכלי הזה, לעתים הוא יכול להיות מסוכן ולהשפיע לרעה.
כל אחד יכול להיות פרשן בעל דעה, להציג את המחשבות שלו ברבים ואולי גם לתכנן את עתיד הקבוצה. אך בסופו של דבר כולם רוצים בהצלחת הקבוצה ומקווים לעבור את רצף השנים הרעות האלה בדרך חזרה אל הטופ של הכדורגל הישראלי ובעיקר להצדיק את השם של מועדון הכדורגל הגדול ביותר בישראל.

כל אחד מהאוהדים מנחש קדימה, כנראה עד לנקודה שהיינו רוצים לראות, אך בשביל לחזור לאותם ימים יפים וטובים יש עוד כמה פרקים קטנים לעבור.
לא צריך לחפש להיות "הראשון שיודע" או "זה שידע מראש שככה זה יגמר" ובטח לא לחפש את השלילי בכל דבר.
הגיע אלינו עכשיו מאמן חדש ויש עוד הזדמנות לתקן, לבעלי הקבוצה יש סיבה לחשוב קדימה ולאוהדים יש תקווה ממשחק למשחק ולאו דווקא במחשבה לעתיד הרחוק.
חיים את ההווה, נופלים וקמים כל פעם מחדש ובסופו של דבר המטרה היא להסתכל במבט אחורה אל התקופה הקשה ביותר ולסמן "וי" שהיא מאחורינו.

האיחוד של הקהל והסבלנות מתחילת העונה הם לא דבר של מה בכך. יש קולות שאומרים שיש "פראיירים" שמעודדים את הקבוצה אחרי הפסדים, אך שוכחים שניסו בעבר את האופציה הפחות טובה של שריקות בוז וקללות וזה בטח לא הוסיף למצב הקבוצה.

טירוף ביציעים תמיד היה. הקהל שלא מפסיק לעודד גם במצבים קשים צילום: אורטל דהן זיו

טירוף ביציעים תמיד היה. הקהל שלא מפסיק לעודד גם במצבים קשים
צילום: אורטל דהן זיו

"..אין לדעת מה יהיה
אין לדעת מה נראה
כל אחד מרחק מודד
מהיכן שהוא עומד.."

בשבת, הירוקים מהכרמל מגיעים למשחק חוץ בכפר סבא. קבוצה מתחתית הליגה שנאבקת על חייה, במגרש שלא ממש מאיר למכבי פנים לאחרונה.
הגיע הזמן לבוא למשחק בביטחון מלא ובידיעה שכרגע כל משחק הופך להיות קריטי ביותר כדי להצליח לסיים בפלייאוף העליון. טירוף מהיציעים היה לנו תמיד וכעת מזכירים בכל מקום שיש גם טירוף בעמדת המאמן, אולי כל אלה והתשוקה לכדורגל איכותי וטוב יביאו להצלחת הקבוצה והקבוצה תיכנס סוף כל סוף למסלול הנכון שכולנו מחפשים ומחכים לו.

לא רק טירוף בקהל, עכשיו גם טירוף אצל המאמן. צילום: האתר הרשמי

לא רק טירוף בקהל, עכשיו גם טירוף אצל המאמן.
צילום: האתר הרשמי

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>