בית המגזין אל תדברי איתי על תקשורת… / אלכס מילוש

אל תדברי איתי על תקשורת… / אלכס מילוש

יש מלא בעיות בחיפה, שחקנים לא טובים, מאמן לא טוב, מנהל מקצועי לא טוב, יש יגידו בעלים לא טובים… זה נראה שלדבר זעום כמו כמה כתבים שכותבים כמה מילים אין באמת השפעה אמיתית על הקבוצה.

ואצק 11

אז בואו נדבר על תקשורת, לכאורה, סה"כ כמו שציינו גוף מסקר, בא להגיד מה שקרה, פרשנות, דעות ולא אמור יותר מידי להשפיע… רק שבחיפה זה קצת שונה.

ראינו השנה איך אנשי תקשורת תופרים תיקים לאנשי המועדון ולא מרפים בכל מקום עד שהאחרון מוצא את עצמו בחוץ (או בדרך החוצה) וכל זה במסווה של "אנחנו אוהדים גם".

ראינו אנשי תקשורת תובעים אוהדים שהעזו להמרות את מוצא פיהם, להעביר ביקורת על גיבוב השקרים והטינוף שהם משחררים ברמה יומית (לכאורה).

אבל יותר מהכל ראינו התערבות וחדירה לכל פינה בחדר ההלבשה ובאזור האימונים של הקבוצה. בעוד שבתקופה של רנה הודו העיתונאים שהרבה יותר קשה להם לקבל מידע, בתקופה של הרוזן ממונטה תקווה העיתונאים חזרו לשבת בחדר ההלבשה ובכפר גלים, בקרוב גם אוכלים יחד עם השחקנים את ארוחת הצהריים.

אתמול למדנו דרך כתב מסויים שלוזון הראה לשחקנים סרטון של ארסנל ושל שחקן ספציפי שם – נשאלת השאלה…. היית שם? או אולי נער השכונות או חברו דיווח לך?

אבל זה לא מספיק, למה לא לתבל באיזה ציטוט מהדרכה טקטית של שחקנים ומאמן בלבד: "אני רוצה שתביטו באלכסיס סאנצ'ס מארסנל. שחקן קיצוני, תראו איך יורד לחלץ כדור" – בוא נצא שניה מהעובדה שאתה מנותק ומשווה את סנצ'ז למשהו פה, האם את ההנחיה הטקטית הזאת העברת לחבריך לשכונה שבילה את רוב המשחק עומד על עיגול האמצע?

אחרי המשחק דאגנו לאסוף ציטוט חודר ומעניין במיוחד משחקן X (למה שמות??) – "יש כאן אוסף של שחקנים בינוניים. חלק מהם, כולל הצעירים, שווים לאומית. לא יותר", אמר אחד השחקנים. – ואללה? מי אמר את זה? מאוד מעניין!

במידה ולא היה ברור מכל זה, התקשורת משחקת במכבי חיפה כאילו זה "שק החבטות" הכי כיפי שיש, במי ניכנס הפעם, בירוקים!!! בואו נסיט, בואו נגרום לאוהדים שלהם לתסוס, בואו נדאג לנתק בין המועדון לקהל שלו, בואו נסמן שחקן / מאמן / מנהל מקצועי ונעלה אותו על המוקד, הוא זר, הוא במילא לא קורא את שפת הקודש… ומי הכי מטומטם??

אנחנו!!!! כי אנחנו קוראים את כל זה ומתעצבנים!!!!

לא מאמינים? בואו תראו איך נראית מגמה בתקשורת? זה הרי ברור שאוהדי מכבי חיפה "תקעו סכין" בגב של יוסי…. (כמו שפורסם תחת תמונה באחד האתרים "אוהדי מכבי חיפה תקעו סכין בגב של בניון") מה לא? מה… לא הוסיפו סימן שאלה שם? ברור שלא, נעלה את זה כתמונה ונציג את זה כעובדה מוגמרת. מה זה משנה שהקפטן הירוק, שניה אחרי הנפת הגביע הלך והודיע בתקשורת שהוא עובר ליריבה השנואה ביותר.

והכי טוב, זה היושר המקצועי של העיתונאים, אחד מפרסם X והשני מפרסם את ההפך הגמור והמוחלט ממנו. אז תגידו לי אתם, לוזון ממשיך בעונה הבאה בחיפה על פי המועדון או לא  ממשיך בחיפה על פי המועדון?

עונה הבאה אתה תהיה? לא בטוח, או אלי כן... / צילום: אורטל דהן זיו

עונה הבאה אתה תהיה? לא בטוח, או אלי כן… / צילום: אורטל דהן זיו

או אולי זה 50% לפה או לפה ואנחנו מהמרים, מקסימום צדקנו ויצאנו גדולים, טעינו… נו טוב אנחנו עושים את זה בלי סוף… שהאוהדים יסבלו, מה אכפת לנו? "פרסום ראשוני"!!

Comments

comments

תגובה אחת

  1. צודק בהחלט,הכל יכתבו העיקר שניתן קליק ונקרא את הכתבה
    צריך לצמצם את החשיפה של הכותבים ובמיוחד את התגובות אולי זה קצת יקל עלינו
    אבל מה שכן צריך בדחיפות זה לצאת לדרך חדשה ולהרים את הראש אחרי שנים קשות
    אנחנו פאקינג מכבי חיפה!!!!

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>