בית המגזין אזולאי אפשר אחרת / רפאל קבסה

אזולאי אפשר אחרת / רפאל קבסה

איזה טיימינג אה? שנה חדשה, התחלות חדשות, תקוות חדשות ובום – מכבי ת"א על הסיפתח. ככה בשביל הכיף, יום ראשון פותחים את השנה מול היריבה המרה שבשנים האחרונות היא יותר בקטע של המרור מחג הפסח מאיזה תפוח מפוצץ דבש מראש השנה. אחרי כל כך הרבה שנים למדתי להסתכל למציאות בעיניים ולומר לעצמי – גבר, אתה אנדרדוג. אתה כבר לא כזה מפחיד, אתה לא ממש עושה רושם על אף אחד ואל תתפלא חביבי. אם אתה עושה במכנסיים מול עכו, בני יהודה דופקת לך משולשים, וואלק לא נשארו אזובי קיר. אז מה יהיה מול התל האביבים האיומים.

הנה, אני כבר שומע רחשים כגון: עזוב, אנחנו בטוח מנצחים אותם, קל לנו מול הגדולות. הלוווו – אנחנו הגדולות למען השם!  ממתי הפכנו לרופסים, חלכאים ונדכאים? זו לא מכבי, לא שלי לפחות. כותב שורות אלו ראה מכבי בגדולתה מול אריות אירופה ולהבדיל אלף אלפי הבדלות שהיו מגיעים הצהובים אלינו הביתה או להיפך, היינו שומעים את פיקות הברכיים שלהם מקשקשות ומשקשקות.

21761462_10155018252652291_2602513909455295730_n

מעולם לא התיימרתי להבין בטקטיקה ומאז ימי פיפא 95 העליזים אני משחק בשיטת 4-3-3 אז פחות מעניין אותי לנתח את העמדות על המגרש וכדו'. מה שכן, כל ירוק שעיניו בראשו יכול להבין שעומד וניצב כאן לפנינו סגל שלא זכינו לו שנים. השקעה רבתי בטאלנטים ישראליים ושכירי חרב מארצות ניכר מוכשרים במיוחד ולכן אין שום סיבה שמה שראינו בשנה החולפת, יקרה גם השנה.

אומרים שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני והרושם הראשוני לעונה זו היה רע מאוד אבל יודעים מה? כולה מחזור חמישי – זה בדיוק הזמן. כל עוד הפערים קטנים, כל עוד שהקבוצות השונות עדיין מתארגנות על הסגלים וההרכבים שלהם, זה הזמן להכות, לתת בראש ולהחזיר את כח ההרתעה שהלך לו לאיבוד אי שם בתחילת העשור הנוכחי. אז את כל יהבי האחרון אני זורק אליך אדון גיא לוזון, יש לך הזדמנות להפוך לראש ולא לזנב, להצדיק את הקרדיט הפסיכי שקיבלת ועל הדרך גם לעשות נחת לאוהדים שסובלים בלב ובעיניים מידי שבת, בעיקר מול היריבה המושבעת.

לא אשפוט אותך על תוצאה, אשפוט על לחימה, הקרבה וכדורגל – זה הכל. תעשה מה שבא לך בהרכב, שים מצידי את אזולאי שוער ואת גל אלברמן חלוץ , בסופו של משחק אני רוצה לראות שהשחקנים שלנו נלחמים בשבילנו, מבינים את משמעות המשחק ועושים את מה שלשמו הם מקבלים כסף והרבה – לשחק כדורגל נורמלי

21433100_10155018253652291_3505568526390543449_n

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>