בית חדשות חוזרים לעבודה: הקבוצה תפתח את מחנה האימונים.

חוזרים לעבודה: הקבוצה תפתח את מחנה האימונים.

לאחר שבוע חופש עבור השחקנים בעיקר, מכבי תחזור היום למסגרת האימונים כשתתכנס בכפר גלים, שם יתקיים מחנה אימונים למשך שלושה ימים. כפי שפורסם במהלך השבוע שעבר, מחנה האימונים נועד גם בשביל לבחון את השתלבותם של השחקנים שנפצעו ועתידים לחזור לסגל במשחק מול מכבי נתניה וכמובן כדי שהמנהל המקצועי, מו אלאך יתחיל לעבוד בשטח.

מאמן הקבוצה, גיא לוזון צפוי להיפגש עם מו במהלך היום לשיחה ראשונה בין השניים, כאשר ההולנדי – מרוקני יכנס גם את כלל אנשי הצוות המקצועי על מנת להכיר כל אחד בצורה עמוקה יותר.

במהלך המחנה האימונים צפויים הירוקים לקיים משחקי אימון, בין היתר כדי לבחון את השתלבותו של הקשר מאור בוזגלו, שעדיין לא קיבל דקות בליגה וצפוי להמשיך להיכלל בסגל הקבוצה גם במשחק מול מכבי נתניה, עם החזרה מהפגרה.

מי שימשיכו להיעדר הם שלומי אזולאי ואופיר מזרחי, שבילו בימים האחרונים יחד בחופשה בחו"ל ויחזרו הישר לשיקום. הקשר הצעיר, נטע לביא ייעדר בחודשיים הקרובים.

קרדיט: האתר הרישמי.

יעקב שחר ואלאך במעמד החתימה.

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>