בית חדשות 16 אלף אוהדים ירוקים ילוו את הקבוצה בדרבי. הזדמנות נוספת לקאיו בהרכב.

16 אלף אוהדים ירוקים ילוו את הקבוצה בדרבי. הזדמנות נוספת לקאיו בהרכב.

"זה המשחק הכי חשוב שהיה לנו עד כה העונה" אמרו במועדון בידיעה שהדרבי הערב (שני) חשוב לקהל לפני הכל, החשיבות של המשחק הערב עברה גם אל השחקנים שראו ושמעו את קולם של האוהדים בימים האחרונים שרק ביקשו לנצח את הדרבי.

בצד המקצועי, מי שהיה מתוכנן לשוב אל הסגל לאחר היעדרות ארוכה הוא הקשר אופיר מזרחי, שמתאמן לאחרונה עם הקבוצה אך בצוות המקצועי החליטו שלא לסכן אותו ולתת לו זמן נוסף כדי לחזור אל הדשא.

הזדמנות נוספת בהרכב. קאיו.

הזדמנות נוספת בהרכב. קאיו.

מי שישוב אל ההרכב הוא החלוץ עומר דמארי, שלפני הפגרה הציג יכולת טובה ובמועדון מאמינים שאם ימשיך לשחק באופן רציף הוא גם יוכל לחזור לכושר משחק טוב וליכולת אותה מצפים ממנו להביא אל הדשא. גם הקשר קאיו יפתח כאשר עד כה, לפחות במשחקי הליגה, הברזילאי לא הצליח להביא את היכולות שלו אל הדשא ולתרום לקבוצה. במועדון מאמינים בשחקן ויודעים שאם ימשיך לקבל את הקרדיט, הביטחון יחזור ואין כמו משחק דרבי כדי לנסות להוכיח למאמן ולעצמו בעיקר שהוא ראוי לחולצת ההרכב. גם סנטיהו סלליך כשיר ויחזור להרכב הקבוצה, כאשר מי שימתינו על הספסל להזדמנות הם ניקיטה רואקביצה, קלאוס ומאור בוזגלו.

כ-16 אלף אוהדים ירוקים צפויים להגיע לאצטדיון ולתמוך בקבוצה יותר מתמיד. בזמן שגם בצד האדום ישנה היענות ודרישה לכרטיסים, האוהדים של מכבי לא מתכוונים להיות שאננים ויצבעו את רוב חלקי האצטדיון בירוק ולבן.

הקהל הירוק יגיע בהמוניו כמו תמיד. צילום: האתר הרשמי.

הקהל הירוק יגיע בהמוניו כמו תמיד. צילום: האתר הרשמי.

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>