בית חדשות "הרצון שלנו לשחק כדורגל טוב ולנצח כמה שיותר משחקים"

"הרצון שלנו לשחק כדורגל טוב ולנצח כמה שיותר משחקים"

לקראת משחקה של מכבי חיפה מול הפועל אשקלון בשבת, קיימו במועדון מסיבת עיתונאים בה נכחו המאמן, גיא לוזון וסנטיהו סלליך.

"בספורט התוצאות הן הכול. זה הדבר הכי חשוב. אך מצד שני אם היית אומר לי שנשחק כך לפני משחק הייתי קונה את זה בשתי הידיים. 20 בעיטות לשער היריבה מקנה ניצחון בהפרש של כמה שערים. יש אכזבה ותסכול מאיבוד הנקודות אך היינו טובים במשחק הזה" אמר המאמן והוסיף: "אנחנו צריכים לבוא להפגין יכולת של לכבוש ארבעה וחמישה שערים. יש לנו סגל מצוין ויש לנו יכולת לנצח חמישה משחקים ברציפות. אחרי המשחק האחרון אני יודע שאפשר להביא את השיפור בכדורגל לידי ביטוי גם בתוצאות".

גיא לוזון מאמין עדיין בקבוצה. צילום:אורטל דהן זיו.

גיא לוזון מאמין עדיין בקבוצה. צילום:אורטל דהן זיו.

המטרה לקראת המשחקים הבאים: "הרצון שלנו לשחק כדורגל טוב ולנצח כמה שיותר משחקים. לדעתכם שיחקנו הגנתי בדרבי? נגד בית"ר היה הגנתי? נגד סכנין היה הגנתי?. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא. שנסכן את השער ושנביא את התוצאות הרצויות. שיחות שלי עם אחרים? כשהוצאנו תיקו נגד מכבי תל אביב הביקורות היו כאילו הפסדנו 20:0. להפועל חיפה הפסדנו אבל שיחקנו טוב יותר ושוב היו ביקורות. אם היינו מנצחים את הפועל חיפה כמו שהם ניצחו אותנו, כמעט בלי לעבור את החצי, היו קוטלים אותנו"

לוזון התייחס להצטרפותו של רוב מאס וענה: "הוא עדיין לא הגיע לארץ. הוא יגיע ואני אפגש איתו. הוא עוזר מאמן וזה הכול. הוא צריך להגיע ביום שישי ולא נראה לי שהוא יהיה על הספסל".

סנטיהו סלליך גם כן התייחס למשחק האחרון ולמצב הקבוצה כשאמר: " כולם יודעים שהתוצאות לא טובות. אך אם מסתכלים על החודש האחרון אנחנו יותר דומיננטים. אם היינו מנצלים את המצבים שלנו התוצאות היו יותר לטובתנו. אנחנו לא נוותר ונמשיך את התנופה שלנו מבחינת הכדורגל כדי לתת את גולים. צריך לפרוץ את הסכר ואני מקווה שנעשה זאת גם במשחק הקרוב".

סנטיהו סלליך בדרבי האחרון.  צילום: אורטל דהן זיו

סנטיהו סלליך בדרבי האחרון. צילום: אורטל דהן זיו

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>