בית חדשות הירוקים מתכוננים למשחק מול הפועל אשקלון, רוטן צפוי לשנות מערך

הירוקים מתכוננים למשחק מול הפועל אשקלון, רוטן צפוי לשנות מערך

הקבוצה ממשיכה בהכנות למשחק בשבת מול הפועל אשקלון, פרד רוטן צפוי לפתוח במערך של שלושה בלמים

צפוי לפתוח במשחק הקרוב, ריינן / צילום: ניב כהן

צפוי לפתוח במשחק הקרוב, ריינן / צילום: ניב כהן

כשברקע המחאה מצד הקהל והרעשים הכלליים סביב המועדון, מכבי חיפה תצא בשבת למשחק חוץ קשה וחשוב מול הפועל אשקלון, שנמצאת מתחת לקו האדום ותנסה לעשות חיים קשים לירוקים. בינתיים, הקבוצה ממשיכה בהכנות שלה לקראת המשחק.

בצד המקצועי, נראה כי המאמן פרד רוטן, שסופג לא מעט ביקורות בימים האחרונים, יעלה במערך של שלושה בלמים כשאטיין ריינן צפוי לפתוח ולקבל דקות, מה שלא קרה מאז המשחק מול בני סכנין. נראה כי בצוות המקצועי מבינים שהחלק האחורי של הקבוצה קריטי וקובע את רוב ההשפעה של כל הקבוצה ובדומה למערך בו שיחקה הקבוצה מול מכבי ת"א בגביע, ינסו את מערך שלושת הבלמים בשבת מול הפועל אשקלון. שאר ההרכב צפוי להמשיך ללא שינויים מיוחדים, כשאת הקישור יאיישו קוסטדינוב, קהת ושלומי אזולאי ממנו מרוצים מאוד מאז שחזר מהפציעה ונראה כי הוא מבין השחקנים היחידים על הדשא שמנסה להשפיע על הקבוצה.

כחלק מההכנות לעונה הבאה ולמרות שבקבוצה מכחישים כרגע כל מגע עם שחקן כזה או אחר, במועדון רוצים מאוד לראות את השוער אריאל הרוש בין הקורות בעונה הבאה. הרוש שכרגע משחק באנורתוזיס הקפריסאית, מציג יכולת טובה מאוד ולא מן הנמנע כי מכבי תכנס למו"מ מול סוכנו כשברקע ישנן עוד קבוצות שחושקות בשוער הישראלי.

יגיעו לתמוך בקבוצה למרות המחאה? / צילום: אורטל דהן זיו

יגיעו לתמוך בקבוצה למרות המחאה? / צילום: אורטל דהן זיו

במועדון מכחישים כרגע כל ידיעה שמתפרסמת בנוגע לעמדת המאמן, שזוכה לגיבוי בשלב הזה ומאמינים כי הוא יצליח להוציא נקודות במשחקים שנותרו. העובדה כי רוטן הגיע באמצע העונה ולא בנה את הסגל אמנם עומדת לזכותו, אך הפסד נוסף בהחלט עלול לשנות את החשיבה של הצוות המקצועי והנהלת מכבי חיפה. בכל הקשור למחאה מצד ארגון "הקופים הירוקים" ושאר אוהדי הקבוצה, יש עדיין תקווה כי הקהל יגיע למשחק החוץ באשקלון למרות הכעס על השחקנים ועל התוצאות האחרונות מאחר וגם האוהדים מבינים שהקבוצה נמצאת בסכנה ועלולה להסתבך במאבקי תחתית שכלל לא מוכרים לה.

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>