בית חדשות יעקב שחר כינס ישיבה ויגיע לאימון בכפר גלים, ההכנות לקראת אשקלון נמשכות

יעקב שחר כינס ישיבה ויגיע לאימון בכפר גלים, ההכנות לקראת אשקלון נמשכות

יעקב שחר כינס אמש (רביעי) ישיבת חירום בה נכחו מנכ"ל הקבוצה והמנהל המקצועי. הקבוצה ממשיכה בהכנות למשחק בשבת מול הפועל אשקלון

צפוי להמשיך בהרכב, לויוטה / צילום: ניב כהן

צפוי להמשיך בהרכב, לויוטה / צילום: ניב כהן

אחרי התוצאות והיכולת הלא טובה של הקבוצה, הבעלים יעקב שחר חזר מחופשה בצרפת וכינס ישיבת חירום במשרדו, אליה הגיעו מנכ"ל הקבוצה, אסף בן דב והמנהל המקצועי מוחמד אלאך. בישיבה עלו מספר נושאים ובראשם מעמדם של המאמן, פרד רוטן, שמאז שהגיע לא מצליח להרים ולייצב את הקבוצה, אך מנגד נשמעו גם קולות להגנתו מאחר והגיע לפני זמן קצר יחסית וכי הוא עדיין בטוח שיוכל להציל את המצב.

במועדון החליטו לא לעסוק כרגע בבניית הסגל לעונה הבאה מאחר ועוד לא החליטו מי מבין השחקנים ממשיך ומי יעזוב. בגזרת הזרים, היחידים שכרגע יש להם סיכוי להמשיך הם אליסון דוס סנטוס וארנסט מאבוקה, אם כי גם הם יודעים שבמידה וימשיכו ביכולת לא טובה, מעמדם יתערער בדומה לשאר הזרים, שלא צפויים להמשיך בעונה הבאה. גם בגזרת הישראלים יתכנו שינויים אך המטרה של הצוות המקצועי היא כמה שפחות לבצע מהפיכות ולהשאיר את רוב הסגל. אם יהיו שחקנים שיבקשו לעזוב מרצונם, המועדון לא יעמוד בדרכם.

רוב הזרים יעזבו בעונה הבאה / צילום: ניב כהן

רוב הזרים יעזבו בעונה הבאה / צילום: ניב כהן

לקראת המשחק מול הפועל אשקלון (שבת, 19:00) הקבוצה ממשיכה באימונים ונראה כי עושים הכל כדי להחדיר לשחקנים את חשיבותו של המשחק. הירוקים אמנם לא רגילים כלל למאבקי תחתית, אך יצטרכו להתחיל לשחק ולחשוב כקבוצה כזאת שרוצה להישאר בליגה. ניצחון יתן הרבה שקט להמשך וירחיק את מכבי משמעותית מהאזור המסוכן, אך איבוד נקודות עלול להוביל לזעזוע רציני שיכול מאוד שיכלול גם את עמדת המאמן. בצד המקצועי, נראה כי רוטן עדיין מתלבט בין עמרי גלזר לאוהד לויטה כאשר האחרון צפוי לקבל את חולצת ההרכב. בשאר העמדות לא צפויים שינויים רבים אם כי המאמן עדיין לא תרגל סופית את ההרכב שיפתח.

מכירת הכרטיסים למשחק נפתחה אתמול ובשלב הזה ההיענות די נמוכה ובמועדון מקווים שכמה שיותר אוהדים יגיעו ויתמכו בקהל ולשם כך גם הקצו הסעות מהצפון בחינם.

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>