בית חדשות במועדון מרוצים מהניצחון על עכו, בזמן הפגרה יתקיים משחק אימון בו ישולבו שחקני הסגל הרחב

במועדון מרוצים מהניצחון על עכו, בזמן הפגרה יתקיים משחק אימון בו ישולבו שחקני הסגל הרחב

הניצחון על הפועל עכו שחרר הרבה לחץ, הקבוצה תקיים משחק אימון ביום שני. אריק בנאדו חוזר לאמן את קבוצת הנוער

חזר אחרי תקופה ארוכה, נטע לביא / צילום: אורטל דהן זיו

חזר אחרי תקופה ארוכה, נטע לביא / צילום: אורטל דהן זיו

זה היה אמנם ניצחון על קבוצה שנמצאת בדרך הבטוחה לליגה הלאומית, אך במכבי חיפה לא שכחו את הצרות שעשתה הפועל עכו לירוקים בשני המפגשים הקודמים. מעבר לתוצאה המרשימה, בצוות המקצועי נראו מרוצים מאוד מחזרתם של מספר שחקנים משמעותיים כמו עומר דמארי שבישל שלושה שערים והיה מהמצטיינים על הדשא וכמובן חזרתו של הקשר הצעיר, נטע לביא, שזכה לקבל דקות לאחר תקופה ארוכה שנעדר בעקבות פציעה.

למרות המחמאות והכתבות ברשתות על עתידם של מספר שחקנים, במועדון מבהירים שעדיין לא התקבלה החלטה לגבי אף שחקן על המשך דרכו או עזיבתו בעונה הבאה. הצוות, בראשותו של מוחמד אלאך החליט לבחון את הסגל הרחב במהלך המשחקים שנותרו ובנוסף, בקבוצה יקיימו משחק אימון נגד עירוני טבריה מליגה א', שם ישחקו מרבית השחקנים שממעטים לקבל דקות משחק בליגה.

מי שזכה לקבל לא מעט מחמאות הוא חלוץ הקבוצה, עומר דמארי, שנראה היה שחוזר לכושרו אך עדיין, נראה כי החלוץ יצטרך להוכיח ששווה יהיה לנסות להשאירו גם בעונה הבאה, למרות החוזה הגבוהה מול קבוצתו. נראה כי יש העדפה לא לצאת בהצהרות ולמהר בנוגע להמשך דרכם של השחקנים, בשונה משנים עברו בהן מיהרו לקבל החלטה ולהחתים שחקנים שמציגים משחק אחד טוב ובהמשך חוזרים ליכולת חלשה. כעת הליגה תצא לפגרה בת שבועיים (נבחרת וחג פסח) ולאחר מכן, תצא מכבי למשחק חוץ מול מ.ס אשדוד במטרה לחזור עם נקודות ולהבטיח רשמית כל סכנת ירידת ליגה.

במועדון מרוצים ממשחקו של החלוץ, דמארי / צילום: אורטל דהן זיו

במועדון מרוצים ממשחקו של החלוץ, דמארי / צילום: אורטל דהן זיו

בנושא אחר, מי שחוזר לאמן את קבוצת הנערים הוא שחקן העבר, אריק בנאדו, שכבר אימן במחלקת הנוער ואת הקבוצה הבוגרת וכעת יחזור בנאדו ויחתום ל- 3 השנים הבאות כמאמנה של קבוצת הנוער.

 

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>