בית חדשות "אנחנו רחוקים מהמקום שרצינו להיות בו" לקראת המשחק, גל אלברמן מסכם עונה

"אנחנו רחוקים מהמקום שרצינו להיות בו" לקראת המשחק, גל אלברמן מסכם עונה

קשר הירוקים, יפתח מחר בהרכב מול ק"ש התראיין לכלי התקשורת וסיכם את העונה הראשונה שלו במכבי, הצפיות והאכזבה בעיקר

ימשיך בהרכב על חשבון מאבוקה,רז מאיר / צילום:ניב כהן

ימשיך בהרכב על חשבון מאבוקה,רז מאיר / צילום:ניב כהן

מכבי תארח מחר (שבת, 18:00) את קריית שמונה למשחק נוסף בפלייאוף התחתון. על פי האימונים, המאמן פרד רוטן לא מתכנן שינויים בהרכב, מה שאומר שארנסט מאבוקה שחוזר אחרי היעדרות יתחיל על הספסל ורז מאיר ימשיך לשמש כמגן ימני.

בתוך כך, קשר הקבוצה גל אלברמן, התראיין לכלי התקשורת ואמר: "עברנו יותר מתהפוכה אחת כי הייתה לנו תקופה עם רוב מאס ולקח לנו זמן להבין את הדרישות ואז הגיע הצוות החדש ושוב למדנו את הדרישות. זה לא תירוץ, אבל עדיין עברנו מספר תהליכים תוך כדי עונה וזאת הסיטואציה ואיתה נצטרך להתמודד. אנחנו מקווים שבעונה הבאה תהיה לנו יותר המשכיות".

הצוות החדש שהצטרף במהלך העונה: "לדעתי יש מגמת שיפור בשבועות האחרונים אבל זה עדיין לא מספיק ונצטרך למצוא את הכיוון הנכון ולהמשיך בו. קשה לי להגיד שהיה חשש ממשי לירידה אבל כאשר הפער הצטמצם אז עברו לנו מחשבות בראש וניסינו לצאת מזה כמה שיותר מהר בכדי לא להסתבך ועשינו זאת"

"רחוקים ממה שציפינו" אלברמן/ צילום:ניב כהן

"רחוקים ממה שציפינו" אלברמן/ צילום:ניב כהן

היכולת האישית שלו:  "זה רחוק מאיפה שאני והקבוצה רצינו להיות ואני מבחינתי אעשה את המקסימום שלי עד יום האחרון כאן. אנחנו צריכים לשחק כדורגל טוב יותר, גם אני וגם שאר השחקנים. ברור שאני רוצה להישאר. כאשר הגעתי אז ידעתי שיש סיכוי שיכול להיות שתהיה סיטואציה לא פשוטה, אבל רציתי שעבורי ועבור הקבוצה תהיה הצלחה גדולה יותר ואני מסתכל קדימה"

בהמשך היום צפוי המאמן לפרסם את ההרכב שיפתח, כפי שעשה בשבועות האחרונים.

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>