כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
  גרסה להדפסה

ראיון ראשון עם הסנטר/ פורוורד החדש אוון ראוונל
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 18 אוגוסט 2016, 11:07 
רב ממתק
רב ממתק
סמל אישי של המשתמש

http://mhbasket.co.il/9175/%d7%9e%d7%9b%d7%91%d7%99-hunter-%d7%97%d7%99%d7%a4%d7%942/%d7%a8%d7%90%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%a8%d7%90%d7%a9%d7%95%d7%9f-%d7%a2%d7%9d-%d7%94%d7%a1%d7%a0%d7%98%d7%a8-%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%95%d7%95%d7%a8%d7%93-%d7%94%d7%97%d7%93%d7%a9-%d7%90%d7%95%d7%95%d7%9f/

חזור למעלה
 פרופיל אישי שלח הודעה פרטית  

Re: ראיון ראשון עם הסנטר/ פורוורד החדש אוון ראוונל
הודעהפורסם: 18 אוגוסט 2016, 11:11 
רב ממתק
רב ממתק
סמל אישי של המשתמש

תפסנו את אוון ראוונל לראיון ראשון לאתר הקבוצה, כשבועיים לפני שהוא מגיע לישראל.

שלום אוון, מחכים לראות אותך במכבי Hunter חיפה. הגעת מקולג' נחשב, מכללת אוהיו סטייט, שם שיחקת לצד שחקן ה-NBA , ג'ארד סאלינג'ר. מה למדת מהחוויה הזו?

"למדתי הרבה מאוד מלשחק עם כזו חבורה של אנשים – חלקם מהמוכשרים שיש במדינה. דורגנו כל הזמן בעשירייה הראשונה ולמדתי לשחק עם שחקנים אחרים ברמה שלי וגם מוכשרים יותר ממני, כדי להרכיב קבוצה שיש לה מטרה משותפת והיא לנצח. למדנו הרבה דברים, בעיקר להיות קשוחים, איך לשחק גם כשהמצב פחות טוב ואיך לעבוד טוב עם אחרים. שיחקתי נגד הטובים ביותר בכל יום באימונים ואז כשאתה מגיע למשחק זה קל יותר".

תאר לנו את התכונות הכי טובות שלך כשחקן ומה הדברים הקטנים שאתה עושה כדי לנצח.

"יש לי אינטלגנציית משחק גבוהה. אני משחק חזק, אני אוהב להוריד ריבאונדים ולסיים טוב ליד הסל. אני חושב שהדבר שאני מביא לקבוצה הוא אינטיליגנציית המשחק שלי ורמת ניסיון גבוהה ביחס לגיל שלי. אני עדיין שחקן כדורסל צעיר, אבל אני לא משחק כמו שחקן צעיר ואני לא עושה טעויות טיפשיות. נורא קל לאמן אותי ולהסתדר איתי. אף פעם לא היה לי חבר לקבוצה שלא אהב לשחק איתי וזה נכון גם לצד השני, אני אוהב לעבוד עם אחרים ולעשות את העבודה כמו שצריך".

מה אתה מצפה מהעונה הקרובה? מה המטרות שלך?

"ברמת הקבוצה המטרה היא כמובן לזכות באליפות. בעונה שעברה שיחקתי ביפן וזכינו שם בתואר, אני יודע שבישראל הליגה קשה יותר וצריך לעשות יותר כדי להשיג את המטרה הזו. אני רוצה לנצח כמה שיותר משחקים בליגה שלנו, להגיע לפלייאוף ובסופו של דבר גם לזכות".

איך היה לשחק בבולגריה, פולין ויפן – מבחינת התרבות ורמת הכדורסל?

"המשחק בבולגריה היה הניסיון האירופאי הראשון שלי. ידעתי בדיוק באיזה רמות אני יכול לשחק והרגשתי שזה קצת מתחת לרמה שלי, אבל באותו הזמן רציתי לצבור ניסיון באירופה, כי הייתי חסר ניסיון לגמרי. רציתי ללכת למקום שבו אוכל ללמוד לשחק את הכדורסל האירופאי וגם להשיג כמה שיותר חשיפה שאני יכול. שיחקנו ביורוצ'אלנג' ושם יכולתי לעשות את זה. גם למדתי איך זה להיות רחוק מהמשפחה שלי ולשחק כדורסל וזה הפך אותי לשחקן טוב יותר. למדתי הרבה מהשנה בבולגריה וזה הכין אותי לעונה אחרי זה שעשיתי בפולין. העונה בפולין הייתה אחת הטובות שהיו לי. הובלתי את הליגה בנקודות למשחק והייתי שלישי בריבאונדים. הניסיון בפולין היה מעולה והמאמנים האמינו בי מאוד ועזרו לי להתפתח כשחקן. פולין זו מדינה יפה ומאוד נהניתי בה".

"כשהגעתי ליפן הכל היה חדש מבחינתי. הקבוצה היפנית התעניינה בי מאז שסיימתי את התקופה שלי בקולג', אבל בהתחלה לא רציתי כי לא ידעתי הרבה על הכדורסל היפני או האסיאתי. הגעתי לשם והתמיכה של הקבוצה הייתה מדהימה. לגור באוקינאווה היה נהדר ושמעתי שחיפה קצת דומה לה. גם הייתה לי שם משפחה בבסיס צבאי, אז ההתאקלמות הייתה קלה. זכינו באליפות ונבחרתי לשחקן המצטיין של הגמר ולסנטר השנה. אבל בסוף ידעתי שהמטרה שלי היא להיות שחקן כדורסל ברמה גבוהה יותר ורציתי לחזור לאירופה כדי שזה יקרה".

נראה שאתה סלבריטאי גדול ביפן. יש תמונה שלך על בקבוק וודקה וגם ראינו סרטון של שלך מאכיל שם צבי קטן ממש ברחוב.

"הוודקה היא של ספונסר שעשה איזשהו קידום ומכר את הבקבוקים האלו. הוא מכר את כולם תוך יום אחד! לי נשאר רק בקבוק אחד למזכרת''.

מה אתה אוהב לעשות בזמן החופשי שלך?

"אני איש של אנשים. אני אוהב לעשות דברים כקבוצה, כמו לבשל לחברים שלי לקבוצה, לשחק איתם קלפים או לראות ביחד סרטים. אני מאוד אוהב לדוג וגם התחלתי להתעניין בגולף, אני לא מאוד טוב, אבל אני נהנה לשחק".

מהי עבודת החלומות שלך, מלבד להיות שחקן כדורסל?

"להיות מאמן כדורסל בקולג'. אני פשוט אוהב את המשחק. אני חושב שזה מה שאני הולך לעשות אחרי שאני אפרוש. אני ממש אוהב כדורסל בקולג'ים, אבל זה לא עבודות החלומות, כי אני הולך לעשות את זה בעתיד".

מה הזיכרון הכי טוב שלך מהכדורסל ומי הוא גיבור הספורט האהוב עליך?

"הזיכרון הכי טוב היה שהגענו להגיע לפיינל-פור בניו אורלינס ב-2012. לארי ג'ונסון הוא השחקן האהוב עליי בכל הזמנים. הוא מישהו שאני מחקה. אומרים שהוא לא מספיק גבוה בגובה של 2.03 מ' (צוחק), אבל הוא פורוורד שהיו לו המון מימדים במשחק והוא היה שחקן מפחיד, הוא היה חיה".

מה הסרט האהוב עלייך? איזה מוזיקה אתה אוהב לשמוע?

"הסרט האהוב עליי הוא לילות הארלם עם אדי מרפי. בכלל, כל סרט עם אדי מרפי הוא תמיד בראש הרשימה אצלי. אני אוהב R&B ואני שומע גם ראפ פה ושם. אני בכלל אוהב מוזיקה ומעריך את כולם".

מה הדבר שאתה הכי לא אוהב אצל אנשים, באופן כללי ובספורט?

"אני הכי לא אוהב אנשים שמאחרים, שלא מסוגלים להגיע בזמן. אני שונא לאחר. בספורט הדבר שאני הכי לא אוהב זה חברים לקבוצה שלא לוקחים אחריות ומאשימים את כולם חוץ מעצמם. בכלל זה אוהבים לשחק איתי, אני לא אוהב אנוכיות".

מה אתה יודע על ישראל ועל חיפה?

"קצת חקרתי באינטרנט על חיפה. העיר ממש ליד הים והיא השלישית בגודלה בישראל. יש לי חברים ושחקנים ששיחקתי איתם ששיחקו בישראל והם אמרו לי רק דברים טובים על המדינה. אנשים כמו טייריס רייס, קרייג סמית', נייט מילר, לה-קווינטון רוס וג'ון וויליאמסון. כולם דיברו איתי על ישראל".

מה המסר שלך לאוהדי מכבי חיפה?

"אני מתרגש להגיע ולהיות חלק מהקבוצה ואני מצפה לעונה נהדרת. אני הולך לשחק הכי חזק שאני יכול בשבילכם האוהדים, בכל ערב וערב. זה סימן ההיכר של מכבי חיפה. אני רוצה לנצח הכי הרבה משחקים שאפשר ואני רוצה שתהנו מהקבוצה בעונה הקרובה".

חזור למעלה

Re: ראיון ראשון עם הסנטר/ פורוורד החדש אוון ראוונל
הודעהפורסם: 18 אוגוסט 2016, 15:54 
שפם בר מצווה
שפם בר מצווה
סמל אישי של המשתמש

הבנתי שהוא ומיטשל אלה שני פווארדים/סנטרים מהרמה הגבוהה ביותר. הקבוצה מסודרת מבחינת הגבוהים, גם

דניאל ייתן את שלו..

בהצלחה סמאוהב סמאוהב

חזור למעלה

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה