1/5

העונה החשובה בקריירה שלי

מאת חי בכר | חנן ממן בראיון פתיחת עונה, פותח את הלב ויורה לכל הכיוונים. החלום לכבוש את אירופה לא ממש צלח (אפשר להגיד שנכשלתי) החזרה היישר לגוב האריות של בית"ר ירושלים (נחזיר את המועדון למקומו הטבעי) הגעגועים לניצן שירזי (דמות אב בשבילי) ואיך אפשר בלי מילה על האקסית המיתולוגית הפועל חיפה (תרמתי למועדון הזה). חנן ממן בראיון פתיחת עונה, פותח את הלב ויורה לכל הכיוונים.

חנן ממן נחשב לאחת ההבטחות הגדולות של הכדורגל הישראלי. ממן (25) מי שתמיד מזוהה כבן של אגדת הכדורגל דווקא מהצד הירוק של חיפה ברוך ממן, חוזר אחרי עונה אחת בלבד באירופה, עונה שלא ממש ירצה לזכור לקבוצה הלחוצה של טביב. ממן עשה כברת דרך ארוכה החל ממחלקת הנוער של הפועל חיפה, דרך הבוגרים , משם עשה קפיצת מדרגה למועדון גדול יותר – הפועל ת"א וכעת נדמה שהוא מפלס את עצמו חזרה אל קדמת הבמה של הכדורגל הישראלי.

אחרי עונה לא מוצלחת בבלגיה אתה חוזר לארץ, למה דווקא בית"ר ירושלים?

הבחירה לשחק בבית"ר הייתה נורא קלה עבורי. מן העבר האחד הבעלים (אלי טביב) והמאמן (מנחם קורצקי) באו וישבו איתי ובאמת הוכיחו לי ונתנו לי להרגיש שהם רוצים אותי. מן העבר השני ,זאת בית"ר ירושלים!

נכון, היא כרגע לא בין המובילות בליגה שלנו, אבל השנה מתחילים משהו חדש וטרי והציפייה היא להחזיר את בית"ר ירושלים והאוהדים הנפלאים שלה למקומם הטבעי.