1/6

חאמס רודריגז עוד רכישה שיווקית מבית ריאל / מערכת האתר

חאמס רודריגז סיכם את תנאיו בריאל מדריד , השאלה הנשאלת היא האם הוא באמת כזה גדול? האם הוא באמת שווה את הכסף? התשובות שלי בפנים.

חאמס רודריגז ללא ספק נתן מונדיאל נפלא, עונתו האחרונה במונאקו הייתה גם כאן עונה מצויינת, אבל האם כל אלה מספיקים להגיע לריאל מדריד ועוד תמורת 80מיליון אירו? במקרה של ריאל התשובה היא כן.. ואני יסביר,

ריאל קבוצה מסחרית מאוד ולא סתם משקיע כספים בשחקנים חמים, הרי רק ממכירת מרצ'נדייז של חאמס תהיה לקבוצה הכנסה נאה, נוסיף לזה פלח אוהדים חדש בקולומביה הרחוקה וקיבלנו עסקה משתלמת לשני הצדדים.

זה לא שאני פוסל את הצלחתו המקצועית של חאמס בריאל אבל שום קבוצה אחרת מהאריות של אירופה , המנצ'סטריות, בארסה, באיירן וכו.. לעולם לא היו משקיעות סכום אדיר כזה בשחקן שעם כל הכבוד עדיין לא הוכח ברמות הגבוהות. שלושה משחקים טובים במונדיאל לא מעידים על כלום….

ה"נפילות" של ריאל לאורך השנים ברכש ידועות אבל נראה שיש יד מכוונת מאחורי כל מהלך כזה ולכל רכישה יש השלכות שיווקיות ולא מדובר רק על יכולת מקצועית, ראה מקרה רוביניו, מוסיט אוזיל וכו..

לסיום יכול מאוד להיות שחאמס רוריגז יהיה הצלחה מסחררת בריאל ויכול להיות שלא, דבר אחד בטוח מבחינת אנשי השיווק של ריאל זה לא כל כך משנה, את שלהם הם עשו.