top of page

חזרה לשגרה- לקראת מחזור מס' 4


מאת דודי משולם | לאחר ההישג של הנבחרת בשני משחקי החוץ, נכון מול נבחרות חלשות יותר, אבל מה היו עושים להם אם היו מפסידים נקודות בקפריסין, חוזרים לליגת העל בתקווה לעתיד מוצלח עם הישגים בקבוצות ובנבחרת.


והרי עשר נקודות לקראת המחזור:

1. בכרטיס לכל כיס הפעילות נמשכת במרץ, יש הישגים בנושא זה לראיה, השבוע בפ"ת וק"ש כניסה חינם.

2. מי נפגע ומי הרוויח מהפגרה הארוכה שהיתה.

3. מי השחקנים שיביאו את היכולת הטובה מהנבחרת למשחקי קבוצתם (טל בן חיים, מרציאנו), מי יצליח יותר מאשר בנבחרת (זהבי, וורמוט, משומר,ייני) וכמובן איזה מחליפים או שחקנים שלא זומנו, ירצו להוכיח לגוטמן לקחת אותם בחשבון למשחקים הבאים (בן בסט, עזרא, בניון ועוד).

4. האם משחק הגדולות, ייענה על הצפיות ביום שני ויוכיח לנו שיש מתחרה ראויה למכבי ת"א.

5. האם ק"ש מתבססת במקומה הטבעי, צמרת ותמשיך בקו ההתקדמות שלה.

6. האם בית"ר וב"ש ימשיכו בקו ההתקדמות ביכולת שלהן.

7. האם הפועל פ"ת תזכה בנקודות ראשונות העונה בליגת העל, או שתפקידו של עידן בר און בסכנה?

8. הפועל ת"א וסכנין משחק פתוח שישפיע על המשך העונה של שתיהן.

9. הפועל חיפה ונתניה , האם מישהו יזכה לחגוג ניצחון ראשון העונה.

10. נקווה לאצטדיונים מלאים בקהל, כדורגל טוב ואיכותי, מלא שערים וכדורגל הוגן ללא אלימות מחוץ ובתוך המגרש.

חוזרים למגרשים.


ואלו הם המשחקים במחזור הקרוב:

הפועל חיפה – מכבי נתניה (18:00, שבת) עכו : משחק של שתי קבוצות שיירצו לזכות בניצחון ראשון, חיפה התחזקו במהלך הפגרה עם דג'אני ואושרי רואש, נתניה לעומתם מגיע עם הרבה תקוות להוציא נקודה ומעלה במשחק זה, אך עדיין מחפשת חיזוק לסגל הקבוצה.

ההימור שלי: 1

הפועל רעננה – הפועל ב"ש (18:00, שבת) נתניה: ב"ש באה במומנטום טוב, יצאו לפגרה לאחר ניצחון ענק, אבל חייבים לבוא מפוקסים מאוד במשחק זה, כי רעננה קבוצה קשה מאוד, התקפית היא מהירה מאוד, אך סופגת שערים רבים, ליפשיץ בשער ימשיך לקבל קרדיט מול ההתקפה של ב"ש, כאשר מליקסון חוזר לסגל לאחר החלמה מפציעה.

ההימור שלי: 2 

הפועל פ"ת – הפועל עכו (19:30, שבת) המושבה: משחק פתוח לקהל, בהחלט צעד מבורך של הנהלת הפועל פ"ת, עכשיו חובת הקהל להגיע כמו במשחק העליה ולמלא את אצטדיון ראש הזהב, מבחינה מקצועית היה שינוי בסגל, לא מה שציפו אבל בהחלט כבר בחיפה היה שיפור ובעצם זהו המשחק שיפתח עבורם את העונה, מול קבוצה ששיכת לאותה רמה, מנגד עכו מגיעה לאחר 3 משחקי תיקו ותרצה לזכות בניצחון ראשון.

ההימור שלי: 1

עירוני ק"ש – מכבי פ"ת (19:30, שבת) ק"ש: ק"ש מגיעה למשחק ביתי שהכניסה בו תהיה חינם, ותפגוש את מכבי פ"ת שמגיעה לאחר ניצחון אבל עם הרבה בעיות של כיבוש שערים במשחקיה. ק"ש לא תרצה למעוד דווקא במשחק הבית שלה ותצפה שיבוא קהל רב למגרשה וישמרו על המקום הראשון.

ההימור שלי: 1

בני סכנין – הפועל ת"א (20:10, שבת) דוחא: סכנין לאחר 3 משחקים ללא ניצחון תפגוש את הפועל ת"א שלאט לאט מתחברת וכבר יש לה 2 ניצחונות, סכנין תבנה על החלק המהיר בקישור ובהתקפה שלה ותנסה לנצל את האיטיות בהגנה האדומה, מנגד הפועל ת"א תמשיך להסתמך על יכולתיו האישיות של גילי וורמוט, יהיה מעניין מאוד.

ההימור שלי: 2

בית"ר ירושלים – מ.ס. אשדוד (20:15, ראשון) טדי: הקבוצה החמה של הליגה מול השוער הראשון בנבחרת שיעמוד במבחן עד המפגש עם בוסניה. בית"ר מגיעה לאחר תיקו מאכזב בעכו, ועם הרבה תקוות להצליח להציג את היכולת שמנחם קורצקי מצפה ממנה. מנגד אשדוד תרצה לא לספוג את הפסדם הראשון בליגה במשחק זה.

ההימור שלי: X

מכבי ת"א – מכבי חיפה (20:50, שני) בלומפילד: משחק של 2 גדולות שבהחלט יכול להיות סימן להמשך הליגה, ת"א מגיעה לאחר הפסד ראשון בב"ש אבל מעודדת מיכולתם של בן חיים וטיבי בנבחרת, שיחזיר אותם לעניינים בליגה. השאלה איזה ערן זהבי נראה במשחק של מכבי מהליגה או של הנבחרת, מנגד חיפה תגיע עם הרבה צפיות להוות יריב שקול וראוי ולהבהיר לכולם שהשנה קורה משהו טוב בקבוצה, הבעיה העיקרית של חיפה היא ההגנה האיטית של הקבוצה מול המהירות ההתקפית של הצהובים.

ההימור שלי: 1

Comments


bottom of page