1/6

מה הוא ע-סאלה-נו?


מסכמיםמשחק12

המשחק התפתח והחל טוב מבחינת מכבי חיפה, ששלטה במגרש. המאמן החליט לפתוח במערך 4-4-2 עם עמאשה ואבוחצירא בחוד. בניון מצא עצמו בשני מצבים טובים מאוד לכיבוש, אך לא השכיל למצוא את הרשת, המחצית הראשונה הסתיימה בתיקו 0 – 0 עם שליטה של הירוקים.

במחצית השנייה, השליטה הייתה עדיין של מכבי חיפה, אך הרחקה של גוסטבו בוקולי בדקה ה-68 טרפה את הקלפים עבור מכבי חיפה. המאמן ביצע חילוף לאחר ההרחקה וניסה ללכת על כל הקופה, חילוף שהיה בעוכריו, הוא ויתר על משומר, הכניס את עטא והלך על הרכב התקפי למדי, עם שלושה בלמים, חיפה עוד הצליחה לכבוש בדקה ה75, לאחר שעזרא מצא נפלא את תורג'מן שכבש מקרוב.

התשובה של בית"ר לא איחרה לבוא, מכבי חיפה הייתה פרוצה ללא שחקני הגנה, בית"ר ירושלים השוו וביצעו מהפך תוך 5 דק, בדקה ה90 הם גם כבשו את השלישי, כאשר על שלושת השערים חתום החלוץ איציק כהן.

בסיום המשחק הרבה חיצים הופנו לכיוון המאמן על שיטת המשחק שלו, ובחירת החילוף לאחר ההרחקה של בוקולי, המאמן ניסה להסביר ואמר "רציתי שניתן את הגול, לקחתי סיכונים והפסדנו, אך באותה מידה היינו יכולים לנצח". על הרחקתו של בוקולי אמר המאמן "זה טבעי שיהיה כעס על בוקולי, אמרתי לו שהוא חייב להיות יותר אחראי".

מה אתם חושבים על ניהול המשחק של המאמן היום? סקר בתחתית העמוד.

shaar

צילום: דף הפייסבוק הרשמי של מכבי חיפה