top of page

מחכים לנו בדוחא / נועם ברדא

דריכות שיא במכבי חיפה לקראת המפגש המסקרן מול בני סכנין, הירוקים יודעים כי מעידה נוספת רק תגדיל את הבור אליו נכנסה הקבוצה מפתיחת הסיבוב השני. על מנת להעלות את הדריכות במדרגה נוספת רוני לוי לא תירגל הרכב פותח ואף לא פירסם את הסגל לקראת המשחק. אך ישנם דברים שידועים מראש, אביחי ידין ואייל משומר כמובן לא יכללו בסגל לאחר שמכבי חיפה הורתה לסוכניהם כי הם יכולים להתחיל בחיפוש לאחר קבוצה חדשה.

עם זאת, נראה כי לוי יעדיף את עטאא ג'אבר שהאריך חוזה לאחרונה במועדון, גם עאיד חבשי הצעיר עשוי לתפוס מקום במרכז ההגנה עקב הפציעה של דקל קינן, ניקולה דרניצ'יץ' המורחק מחוץ לסגל. מי שכן צפוי לחזור לסגל לאחר הרחקה ממושכת הוא החלוץ איתי שכטר.

צפוי לקבל עוד הזדמנות. ג'אבר. צילום: יוסי ציפיקיס.


הקפטן, יוסי בניון נמצא חזק בתמונת ההרכב, יחד איתו נטע לביא אמור להמשיך לקבל קרדיט מהמאמן. לוי אמנם לא תירגל הרכב וודאי, אך הוא צפוי לפתוח עם חוליית קישור עבה מאוד שכוללת את בניון, לביא, עטאא, אוברנייאק, ועטר (!) שגליינור פלט יתופקד לבדו בחוד, העיניין ברור – מכבי חיפה רוצה לשלוט במשחק ולהכתיב את קצב, הירוקים ממש לא קונים את התוצאה מהסיבוב הקודם, אז בני סכנין הצליחה לצאת מסמי עופר עם נקודה.

ערך את הבכורה נגד סכנין, עכשיו הוא רוצה לנצח. אוברנייאק. צילום: האתר הרשמי.


למרות שלא מרבים לדבר על כך, במכבי חיפה ישנם מספר נעדרים, אופיר קריאף (פציעה) ניקולה דרניצ'יץ' (מושעה) שמעון אבוחצירא (פציעה) קובי מוייאל (פציעה) רן אבוקרט (פציעה) דקל קינן (פציעה) .

דרינצ'יץ', מחוץ לסגל. צילום: האתר הרישמי.


"כל משחק הוא משמעותי וחשוב" פתח רוני לוי את דבריו במסיבת העיתונאים לקראת המשחק, המאמן התייחס לתקרית ניקולה דרניצ'יץ', "בהתנהלות של קבוצה ישנם התעסקויות, צריך לדעת להתמודד עם מצבים. הייתה בעיה עם השחקן ובשלב הזה הוא מושעה, אבל אנו יומיים לפני המשחק נגד סכנין ואנו מרוכזים במשחק, אני מעדיף לדבר על המפגש הקרוב" למרות התוצאות האחרונות מול שתי העולות החדשות, נראה כי מכבי חיפה נראית יותר מגובשת מאשר בפתיחת העונה, רוני לוי התייחס לכך "זה לא עניין של הרגשה, ברור שכל תוצאה במצב שלנו היא משמעותית מאוד. אנחנו איבדנו את הקרדיט של הנקודות ואין לנו נקודות אקסטרה, בגלל זה כל משחק הוא משמעותי וחשוב עבורנו ולכן גם המשחק הקרוב חשוב עבורנו". גם ינואר מתקרב, זה לא סוד. לאחרונה ובעיקר בגלל מעמדם הרעוע של חלק משחקני הסגל, דווח כי מכבי חיפה תרצה לבצע מספר שינויים בסגל, שהשמות שעולים בעיקר הם ז'אורז'יניו וובה בראון, הראשון יפגוש את הירוקים מחר ואילו באחרון מכבי חיפה מעוניינת כבר זמן רב, גם לסוגייה הזו רוני לוי התייחס "לא יכול לדבר על שחקנים של קבוצות אחרות, לא יכול לדבר על שחקנים שאנו מתעניינים בעתיד חושב שזה לא נכון ולא הוגן". יש לציין כי לאחר ההפסד לבית"ר ירושלים התייצב רוני לוי במסע"ת והודה כי יתבצעו שינויים בקבוצה כשיגיע ינואר. 

בראון וז'אורז'ניו, בקרוב בסמי עופר?


5 המפגשים האחרונים בין הקבוצות: 

12.09.15: מכבי חיפה – בני סכנין 0:0 (ליגה) 05.08.15: בני סכנין – מכבי חיפה 1:0 (גביע הטוטו) 20.12.14: בני סכנין – מכבי חיפה 1:1 (ליגה) 15.09.14: מכבי חיפה – בני סכנין 2:4 (ליגה) 10.09.14: מכבי חיפה – בני סכנין 3:5 (גביע הטוטו)

כובשים מצטיינים בכל המסגרות: וויאם עמאשה (בני סכנין, 5 שערים) שלומי אזולאי (בני סכנין, 4 שערים). אלירן עטר (מכבי חיפה, 4 שערים) דקל קינן, גליינור פלט, אלון תורג'מן (מכבי חיפה, 3 שערים כ"א).

הרכב משוער: סטוייקוביץ'; דגני, ווליינטה, חבשי, טווטאחה; ג'אבר, בניון, לביא, אוברנייאק, עטר; פלט.

פוסטים אחרונים

הצג הכול

רצו יותר מכבוד - מכבי מפסידה ליובה 3-1

אני שונא להגיד שעשינו כבוד ובלה בלה בלה אחרי הפסדים, אפילו שזה ליובה. אחרי הכניסה של חזיזה, נטע ודינדה, היה נדמה כי השוויון באוויר ויש קבוצה הרבה יותר טובה על המגרש. אבל שמירה לקויה בנייח וכל האוויר י

Comments


bottom of page