1/5

משנה מקום משנה מזל?

מאת שחר אדליס| בית"ר ירושלים גברה הערב (שני) על הפועל רעננה 0-1 כשאירחה אותה באצטדיון "המושבה" בפתח תקווה לעיני כ – 8000 צופים, במשחק שנעל את המחזור ה-9 בליגת העל. היה זה לידור כהן שכבש בדקה ה-11 את השער היחיד במשחק.

עד לפתח תקווה כדי לארח את הפועל רעננה, האמת? זה לא היה נראה רע בכלל. במיוחד שבית"ר ירושלים ניצחה פעם אחת בלבד בטדי העונה. אז היציעים הריקים בטדי הגדול התחלפו ביציעים מלאים באצטדיון קצת יותר קטן, אוהדי בית"ר רבים מאזור המרכז הגיעו לצפות במשחק, והלחץ שטדי משרה (לא תמיד לטובת בית"ר – דוגמת המשחק מול הפועל באר שבע) התחלף באווירת עידוד מצומצמת אך אפקטיבית. המשחק עצמו, שהיה אמור לספק לנו מפגש בין שתי קבוצות התקפיות לא התעלה עצמו, ונרשמו מספר אירועים בודדים ליד שני השערים.

כבר משריקת הפתיחה היה נראה שבית"ר, שפתחה טוב את המשחק ושלטה באופן מוחלט בכדור, תהיה הראשונה לעלות על לוח התוצאות וזה אכן מה שקרה. בדקה ה-11 הרים עומר אצילי כדור מצוין אל תוך רחבת רעננה, לידור כהן הקדים את עדי נימני ונגח מ-10 מטרים כדור חזק לפינה השמאלית של ינקו שלא יכל להגיב.לאחר השער בית"ר הלכה קצת אחורה ורעננה ניסתה לנצל את המצב, כדור חופשי של אלי בבייב נחת על הראש של קנגווה אבל קליימן היה במקום והדף לקרן.

דראפיץ יכול לחייך