1/5

עם הלב(רון)

מאת ארד שופן| כמו כל לילה מאז שהתחיל פלייאוף הNBA, המשכנו את המסורת הלא מובנת מאליו ונפגשנו כמה חברים ב-3 בבוקר בבית קפה לצפות במשחק מספר 5 בין גולדן סטייט לקליבלנד.

במהלך המשחק לא יכולנו להתעלם מההודעות הבלתי פוסקות מקבוצות בוואטסאפ של אנשים שרואים וחיים את המשחק בדיוק כמונו ונשארים ערים בלילות בשביל לראות כדורסל. בסוף המשחק יצאנו מאוכזבים מבית הקפה, נתקלנו בחבורת דתיים שיוצאת מבית קפה אחרי שראתה את המשחק כל הלילה, התקדמנו בשביל לראות כמה נהגי מוניות שיושבים ורואים את מסיבת העיתונאים, כולנו הבנו, העולם משתנה.

במהלך המשחק ראינו שתי קבוצות שבמשך 40 דקות מהמשחק שיחקו ללא סנטר טבעי על המגרש, וגארד בן 27 בגובה 1.91 עם זקן של נער מתבגר מרקד עם הכדור מאחורי הגב ובין הרגליים רק בשביל לקלוע עוד שלשה שמרחיקה את חלום האליפות של קליבלנד ושל עם ישראל כולו.

שמו של הנער המתבגר הוא סטף קארי למי שחי מתחת לסלע בשנה האחרונה והוא במקרה גם הMVP של הליגה. לעזאזל איך שהעולם משתנה. אין ספק שזה הפעם הראשונה שישראל בטירוף כל כך גדול סביב הNBA, שזה חדש ומרענן, אך לא מפתיע. כמו בכל אירוע ספורט גדול בארה"ב כלי התקשורות הצליחו גם הפעם להגביר את ההייפ, שהצפייה במשחק פחות מעניינת מההקדמה.

מי מהם יחייך בסוף עם טבעת האליפות? לברון וקרי.