top of page

פצצה לחיבורים / קארין וייצמן

אני שמחה ונרגשת להציג בפניכם את הפינה השבועית שלי "פצצה לחיבורים" ובה אעקוב במיוחד עבורכם אוהדים ירוקים, אחר הפעילות של שחקני ונשות שחקני מכבי חיפה מחוץ למגרש וכמובן, כל מה שמסביבם. אז נצא לדרך בפעם השנייה ? קדימה!

אב השבוע  אתם רואים אותם בעיקר על המגרש במשחק או באימון, נוסעים לצדכם במכוניות המפוארות או מבלים במקומות הכי שווים אך לפעמים אתם שוכחים שגם הם אנשים רגילים וחלקם גם אבות לילדים . אם כך, בחרתי לחשוף בפניכם את אב השבוע שלי הלוא הוא: ניקיטה רוקאביצה

בתמונה ששיתף בחשבון האינסטגרם האישי שלו לקח ניקיטה את ביתו לטיול ב"חי-פארק", גן החיות בקריית מוצקין, לבלות קצת זמן איכות בין אב לביתו. רוקאביצה מקפיד בין האימוניםגם לפנות זמן לדברים המהותיים בחייו ולמשפחתו. מבחינתי לא היה כל ספק בבחירתו לאב השבוע שכן ניקיטה מפגין כישוריי אבהות נפלאים בחשבון האינסטגרם האישי שלו ובהחלט מראה לנו כיצד מצליחים לתמרן בין הכדורגל למשפחה, שאפו.


גארי, בניון? מאחורייך! הלוחם של הקבוצה והקפטן הנוכחי גארי קאגלמכר בחר לשתף אותנו בתמונה מעניינת שצולמה במשחק האחרון מול הצהובים ולהציג בפנינו כיצד הוא נלחם במגרש. קאגלמכר ללא ספק הוכיח לנו כושר מנהיגות יוצא מן הכלל ובזכות הלחימה והנחישות קיבל את סרט הקפטן באותו המשחק, כל כך נחוש שגם יוסי בניון, הקפטן לשעבר של חיפה , לא הצליח לעצור אותו.

אלושי? איולפסון? אזמי? לא! דמארי! החיזוקית שלנו ומשלנו (תוצרת כחול לבן) עומר דמארי הצליח להוכיח לכולנו במשחק האחרון כמה הבחירה לצרף אותו לסגל הירוק הייתה החלטה נבונה. האם דמארי ימשיך בכיוון החיובי? מה דעתכם? מוזמנים לשתף את תגובתכם כאן.

דמארי הכובש בתמונה לאחר הגול שהבקיע. כן ירבו. צילום: MWASI.WASEEM.


השולטים ברשת האנשים שאתם מעריצים על המגרש הם גם כוכבים מחוץ לדשא הירוק. מי הם הכוכבים של חיפה גם באינסטגרם? בטוחים שאתם יודעים?

מבדיקה שערכתי באינסטגרם אני מציגה בפניכם את השחקנים עם מספר העוקבים הגבוה ביותר ברשת החברתית. ולפניכם החמישייה המובילה:

מקום 5 – המנהיג הלוחם שלנו, מספר 6 בירוק, גארי קאגלמכר עם 10.1 אלף משתמשים עוקבים שלא טועים. קאגלמכר מספק לנו תוכן מעניין בחשבון האינסטגרם שלו בתור שחקן נחוש ביותר בקבוצה, בחייו האישיים עם המשפחה והילדים, וגם באימוני הכושר האישיים שבין לבין. אז קאגלמכר, אתה אומנם במקום החמישי בדירוג אך אין לי ספק שאתה לידר אמיתי במגרש וגם ברשת, שווה לעקוב.

מקום 4 – את המקום הרביעי תפס מי שהצליח לגרום לנו להחסיר פעימה לאחר שכבש במשחק האחרון והוא מספר 19 בירוק רועי קהת. קהת עם קהל של 11.4 אלף משתמשים עוקבים וספירה של אלפי לייקים על כל תמונה. ייאמר לזכותו שלמרות שהוא לא במקום הראשון הוא בהחלט יודע את העבודה ומספק תוכן מעניין, מרגש ומשעשע ולכן הוא מרבה לככב לא מעט כאן בטור מידיי שבוע.

בחרתי את התמונה האחרונה שהוא העלה בחשבון האינסטגרם האישי שלו בה הוא משתף אותנו בצורה יצירתית, כמו שהוא יודע , יחד עם ואצק שהם מוכנים למשחק הקרוב מחר מול הפועל אשקלון. אז רועי, אנחנו סומכים עלייך שתראה לנו איך עושים את זה נכון גם על המגרש בדיוק כמו באינסטגרם! ולכם אני ממליצה לעקוב.


מקום 3 – התגלית שלנו, מספר 31 בירוק, נטע לביא עם 14.4 אלף משתמשים עוקבים שלא טועים! לביא מרבה לשתף בעיקר בענייני הכדורגל ופחות בתוכן אישי אך למרות זאת מאוד אהוב בקרב האוהדים מכיוון שהוא תוצרת הנוער מכבי חיפה. גם הוא זוכה ללא מעט פרגון ולאלפי לייקים בפוסטים שלו. שווה לעקוב.

מקום 2 – את המקום השני, שאגב לא כל כך רחוק מהראשון, תופס מס' 13 בירוק ניקיטה רוקאביצה עם 16.4 אלף משתמשים עוקבים שגם הם לא טועים! רוקאביצה גם הוא מספק המון תוכן מגוון מחיי הכדורגל ,האהבה והילדים וזוכה לקבל אלפי לייקים על כל תמונה. המשיכו לעקוב ולפרגן.

מקום 1 – ואת המקום הראשון תופס איך לא? מס' 14 בירוק גילי ורמוט, הקשר המוכשר עם 16.8 אלף משתמשים עוקבים שלא טועים! ורמוט הוא ללא ספק דמות מעניינת במגרש וגם מחוצה לו והוא מקפיד לספק לנו לא מעט תכנים מגוונים גם מחיי היום יום שלו בתור שחקן מוביל בקבוצה וגם מחיי המשפחה שלו בתור בעל ואב מסור. הקשר היצירתי שלנו זוכה ללא מעט לייקים על כל פוסט. שווה לעקוב.

וכמובן שהרשימה עוד ארוכה ואלו רק החמישייה המובילה. ישנם עוד כוכבים בקבוצה שמספקים גם הם תוכן לא פחות מעניין אז אם אתם עדיין לא עוקבים, למה אתם מחכים? קדימה לחצו על הפולואו !

ולסיום: בדרך כלל אני בוחרת לסיים עם רומנטיקה, אהבה וזוג השבוע אך הפעם הלב שלי נמס בצורה יוצאת דופן ולא מעוד תמונה של זוג לוהט אלא מכם אוהדים ירוקים.

השבוע, ולא רק , אתם ממשיכים להוכיח לכולם שאתם הקהל הנאמן והמרגש ביותר במדינה ושום דבר לא יעצור אתכם! תמיד מראים איך צריך ללוות קבוצה גם בתקופות הקשות ולא רק בטובות. מגיע לכולכם הרבה כבוד שהצלחתם לאחר יממה אחת בלבד לגייס סכום של מאה וחמישים אלף שקלים בשביל התפאורה החדשה המתוכננת להיבנות באצטדיון. בהחלט הישג אדיר.

בטוב או ברע, הם תמיד שם. האוהדים הירוקים


מה יהיה לנו בפינה בשבוע הבא? אתם מוזמנים להגיב כאן ולרשום על מה הייתם מעוניינים לקרוא ומי השחקנים שאתם רוצים לשמוע עליהם. ממליצה לכם להמשיך לעקוב ומאחלת לכם שבוע ירוק מתמיד וכמובן שבוע עם ניצחונות. יאללה מכבי!

Comments


bottom of page