1/5

צבע אדום

מאת צחי טל | עיר שלמה בהיסטריה מנחיתת הכוכבים. ולא, הפעם לא מדובר בנחיתת "הכוכבים של החמאס" אלא הכוכבים החדשים של אלונה.

הפועל ב"ש המתחדשת של העונה שעברה, עברה שדרוג רציני העונה. אלונה שבעונה שעברה הייתה קרובה לאליפות ראשונה לב"ש לאחר כ-30 שנה, הכניסה את היד עמוק לכיס וצירפה שניים מהלגיונרים הבכירים שהיו בשוק הישראלי. אחד הלגיונרים המדוברים ביותר בארץ הוא מאור מליקסון שהחליט לחזור לבירת הנגב לאחר 3 שנים נפלאות באירופה והוא תוספת מקצועית וקבוצתית להפועל ב"ש. מאור שחקן קבוצתי ומגוון שיכול לשחק בכמה עמדות ועתיד להיות הערך המוסף של הקבוצה, לאחר שבעונה שעברה נוכחנו לדעת שהקבוצה נפגעה מוראלית כאשר ברדה לא הראה נכוחות בולטת במשחקים.

מליקסון שנחשק בקיץ על ידי הקבוצות הטובות בארץ עשה בחירה מעניינת לקריירה שלו כשהחליט לחזור לבירת הנגב ואני מאמין שמה שמסתתר מאחורי הבחירה הזאת היא המחשבה על אליפות היסטורית שתגרום לו להיזכר לשנים, ולא להגיע למכבי ת"א או למכבי חיפה ופשוט להיות עוד שחקן שלקח אליפות באחת מהקבוצות האלו. מאור מליקוסון הוא לא הלגיונר היחיד שנחת השנה בבירת הנגב, לצידו צירפה ב"ש עוד חיזוק משמעותי – את החלוץ שלומי ארבייטמן שנדד באירופה בארבעת השנים האחרונות. שלומי הוא שאלה פתוחה לאחר 4 עונות מחוץ לגבולות המדינה וללא רצף משחקים סדיר חוזר לארץ בכושר משחק חסר וללא חדות מול השער ואני מאמין שזה עלול להשפיע בתחילת העונה על הקבוצה הדרומית שבונה מאוד על ארבייטמן של העונה האחרונה בארץ במדי מכבי חיפה שבה סיים כמלך השערים