top of page

צ'קאאוט לפני הצ'ק אין

וואוו,מכבי חיפה כזו בשלב כזה של העונה,בתחילת אוגוסט,עוד לא ראינו נראה לי, איזה עוצמות, איזו מכונה משומנת, איזה כיף לראות.

סחטיין על ההכנה והסגירות המהירות לא במחזור שלישי עם איזה שחקן ברירת קנס. שאפו לאלברמן את בכר ויענקלה שסיפק מה שדרשו.

×איזה בינגו עם השחקנים החדשים, איך הם משדרגים את הקבוצה:

קורנו שמכונה התקפית וגם נראה יותר טוב בהגנה ב2 המשחקים האחרונים, השוודי ששחקן שלם ופשוט אדיר בשני הצדדים, איך המשחק נראה אחרת לגמרי עם 2 מגינים, אפשר לרווח

ופיירו? הסוס יאור שגורר איתו בכל התקפה 4 על הגב כמו בגול השני שלנו, של עלי ומפתיע ביחס למימדים במהירות ותנועה נכונה. אם השופטים לא הורגים אותו,הוא יעשה חיים כאן בליגת הרכים נטולי משחק הגובה השנה

שאפו גדול למחלקת הסקאוטינג.

×כל שנה שעברה נתקעו על "עלי או נטע ב6", שעלי בכלל 8 ועשה את השנים הטובות שלו בביתר ונתניה שם,

איך נטע מאחור עם המשחק הטוב שלו מזה תקופה, שהוא משחרר פקקים מאחור שניסו ללחוץ בהתחלה, נותן לו שקט שהוא לא אחרון ומבליט אותו ב8, עלי מגיע לאיזורים קדמיים במגרש שלא הגיע כל שנה שעברה ולא ידע על קיומם ועושה לנו את כל המשחק. הגולים היו רק בונוס לא אופייני שהוא ראוי לו.

×הקפריסאים ניסו ללחוץ גבוה,תופעה ששנה שעברה משהתחיל עם זה,זיו אריה,השביתה אותנו מול כל קבוצה מעאפנה בחלק השני של העונה, אבל שיש מגינים אמיתיים ואפשר לרווח את המשחק, פלוס השילוב של עלי ונטע שפותח את המשחק מאחור פלוס פיירו שאפשר לגוון ולשחק עליו ארוך שרוצים, זה נראה אחרת מצידנו ונראה שיפתור את הבעייה הזו השנה.

×ובוגדאן? ושרי? יא אללה, מה עושים בליגה עם הרוטציות, זה לא דוניו שהיה זר 6 מוצהר, פה כל הוצאת בורג,תפגע בסנכרון המושלם,כל אחד תותח.

×דולב עצום,פשוט עצום!

איזה הבדל שהוא בימין מאשר שמאל, אנשים שכחו שזה התפקיד הטבעי שלו.

מבין את בכר אתמול,למרות שבהתחלה פחות הבנתי, שלמרות ששיחק אתמול לפרקים ארוכים שדינדה בכנף ב4-3-3 ולא ליד פיירו כמו בפיראוס ב5-3-2, שדינדה לכאורה פחות תועלתני באגף(נתן הרבה הגנה ובישול נהדר שורה תחתונה), אבל דולב בימין זה סרט אחר, הוא פשוט נהדר (אל דאגה,בליגה אצילי יחזור לשם ודולב לשמאל)

×"אולימפיאקוס החלשה אי פעם"

"אלופת קפריסין ברמה של איי פארו",

שלא יעבדו עליכם המקטינים, שהדומיננטיות הלא אופיינית בכלל של קבוצה ישראלית מול קבוצות שלפני ההתמודדיות הוגדרו אחת כטובה ממנה ואחת כשווה לה, קצת בלבלה אותם.

אלו 2 קבוצות שרצות לאליפות בארץ, שורפת להם למקטינים, הנשמה מהקנאה.

×והאיצטדיון?

גם אחרי כל מה שראינו, מה זה היה אתמול? איצטדיון מלא אתמול, רקד באוויר (שזה יפה לקפוץ בחולצה סחוטה במאה אחוז לחות)

מה היה שם ב"שה לה לה לה", וואי וואי.

שאפנו לאירופה תמיד? אין הרבה איצטדיונים כאלו באירופה היום שתמיד סולדאאוט עם אווירה כזו (אם היוונים התרשמו אפילו... בבלגרד שמחכה לנו בסיבוב אגב יש איצטדיון אימתני)

גם בכר לא יכל אתמול להתעלם בראיון אחרי המשחק וציין את הטירוף

×האיצטדיון מלא כרגיל ואם היו מוכרים 40 אלף כרטיסים, הוא גם היה, הרשתות מפוצצות מעבר לירוקים,גם במפרגנים וגם בקנאים שמתפוצצים, מעבר לכדורגל הנפלא, מכבי חיפה זו התופעה התרבותית הכי זוהרת במדינה היום.

סוף שבוע נוצץ כמו הקבוצה שלכם שיתחיל לכם.Comments


bottom of page