1/5

קרבות העלייה של קבוצות האוהדים

מאת: מאור לוי | אתמול בסביבות השעה 9 בערב הערים אשדוד ורחובות עצרו את נשימתם למשך שעתיים. בעוד כששתי הקבוצות הבכירות של העיר רחובות (מכבי שעריים והפועל מרמורק) נפגשו באצטדיון "הברפלד" בראשון לציון למשחק שהיה אמור להיות משחק העלייה של שעריים לליגה הלאומית,נפגשו באצטדיון היא' באשדוד מכבי עירוני אשדוד מול הפועל אדומים אשדוד שגם שם היה זה אמור להיות המשחק שיבטיח כנראה את העלייה של עירוני לליגה ב'.

גם להפועל מרמורק וגם להפועל אדומים אשדוד הייתה מטרה אחת בהגיעם למשחק, והיא להפריעה כמה שאפשרו להקטין כמה שאפשר את סיכויי העלייה של היריבה העירונית המושבעת.

נתחיל בדרבי הענק של רחובות:

במסגרת המחזור ה27 של ליגה א' דרום הגיעה הגלקטיקוס של מכבי שעריים וניר קלינגר לדרבי מול מרמורק כשהיא במקום הראשון עם 55 נקודות במאזנה רק 2 יותר מהשנייה נס ציונה, מולה הגיעה מרמורק במקום ה-4 עם 45 נקודות שהמטרה היא לנסות ולעשות הכל כדי לא להפסיד את המשחק.

בדקה ה34 גיל יצחק שחקנה של בני יהודה לשעבר כבש את השער היחיד במשחק ונתן את הפתיחה לחגיגות של אלפי האוהדים שהגיעו , חשוב לציין ששעריים עוד לא הבטיחה את העלייה אבל כשנשארו 3 מחזורים לסיות העונה הקבוצה של אלדד פרי וקלינגר נמצאת בפער של 5 נקודות מהשנייה נס ציונה.

לדרבי השני שנערך באצטדיון היא&#x