1/5

רק הקהל נשאר

מאת נועם ברדא| במכבי חיפה קיוו לצאת מהמשבר של פתיחת העונה ולנצח בקריית שמונה, אך לצפוניים היו תוכניות אחרות, ומחצית שנייה מצויינת של חניכיו של חאסרמה העניקו להם 2-0 יקר בסיום.

תקופה קשה עוברת על רוני לוי, "הרכש הטוב ביותר של מכבי חיפה בקיץ" מתקשה מאוד לעמוד בציפיות, ומתקשה להעמיד קבוצה שתעמוד בציפיות שהציבו העונה במכבי חיפה, בקבוצה ציפו לייצר רצף של 2 ניצחונות רצופים, אבל כפי שזה נראה שהניצחון על רעננה היה מקרי לחלוטין, חיפה בעטה רק פעם אחת לשער, וככה אי אפשר לנצח.

מהצד השני, הפועל קריית שמונה לא במשחק גדול, אך במשחק יעיל מאין כמותו, בסך הכל שלושה ניסיונות למסגרת של סטוייקוביץ' מתוכם 2 שערים, ההגנה של הצפוניים היא ההגנה הטובה ביותר בליגת העל, ורואים תוצאות, עכשיו הקבוצה של חסארמה נמצאת במומנטום מצויין ובמגמת עלייה, חאסרמה הגיב "אני מוריד בפני השחקנים את הכובע, הבחורים השקיעו הכל וזה השתלם להם"

מהלך המשחק:

קריית שמונה החלה את המשחק בצורה אגרסיבית מאוד, אך מכבי חיפה היא זו שהכתיבה את הקצב בתחילת המשחק כשהיא מנסה ליזום ולהניע את הכדור בסבלנות, מנגד קריית שמונה העדיפה לנסות את מזלה בעיקר דרך התקפות מתפרצות שהובילו עבאד ומנגה המהירים.

לאחר רבע שעה של כדורגל, קריית שמונה החלה ללחוץ קדימה, ואילו מכבי חיפה התקשתה מול הלחץ של הצפוניים. בדקה ה-25 הגיע האיום הממשי הראשוני על השער של ולדמיר סטוייקוביץ' כאשר אוסטין העביר כדור רוחב מצויין ואקסברד מול שער ריק הצליח להחמיץ, בוודאי אחת מהחמצות העונה.