בית חדשות עמית זנטי במסר לאוהדים: "פונה אליכם שתשמעו גם ממני"

עמית זנטי במסר לאוהדים: "פונה אליכם שתשמעו גם ממני"

עמית זנטי, שחקן הבית של מכבי ומי שנחשב לאחד מהכישרונות הגדולים שצמחו במחלקת הנוער, לא ראה דשא מאז חודש מאי האחרון בעקבות המחלוקות על נושא החוזה החדש של השחקן.

הערב, לאחר שתיקה ארוכה, החליט השחקן לפרסם פוסט בחשבון האינסטגרם שלו ובו כתב: "אני פונה לאוהדי מכבי חיפה בעיקר וגם לאנשים הטובים והשחקנים במועדון הזה אחרי שקראתי את הכתבה בעניין שלי. אני פונה אליכם כי נעשה הכל בכתבה הזאת כדי שתחשבו שאני כפוי טובה כשבמציאות הכל אחרת והפוך. מישהו החליט להדליף לתקשורת פרטים מחדר המשא ומתן והוא עשה את זה מנקודת מבט מאוד מסוימת שמבטיחה שאני אצא רע. הכל כדי לקדם חתימה על חוזה לא מספיק טוב שמסכן את המשך הקריירה שלי. אם זה לא היה המצב כמובן שהייתי חותם, בגיל שלי לא לשחק כדורגל ממאי זו לא השאיפה שלי כדי להשיג עוד כמה שקלים לפה או לפה. החיים שלי זה כדורגל, המשפחה שלי זה כדורגל ואני מבקש ממכם שתחשבו טוב אם הייתי מוותר על כל זה בשביל בצע כסף. אני פונה אליכם ורק אליכם – האוהדים, שתשמעו גם ממני, כי שחקני בית לא קל להשיג."

עמית אינסטגרם

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>