בית חדשות אלאך סימן מספר שחקנים לעונה הבאה, עתידו של המאמן עדיין לא ברור

אלאך סימן מספר שחקנים לעונה הבאה, עתידו של המאמן עדיין לא ברור

אחרי שהקבוצה הבטיחה את ההישארות בליגה וחיברה לראשונה העונה שני ניצחונות ברציפות, במועדון מתחילים לעבוד על בניית הסגל לעונה הבאה. כרגע, עתידו של המאמן עדיין לא ידוע

משחק מצויין של הקשר, אזולאי / צילום: ניב כהן

משחק מצויין של הקשר, אזולאי / צילום: ניב כהן

כמעט עונה שלמה עברה עד שמכבי הצליחה לחבר שני ניצחונות רצופים, כעת אחרי שהירוקים הבטיחו את מקומם בליגת העל הצוות המקצועי, בראשותו של מו אלאך, עובדים כעת על בניית הסגל לעונה הבאה. בכל הקשור לשחקנים הזרים, בשלב הזה מקומו של אטיין ריינן מובטח, אחרי שהאריך את חוזהו גם לעונה הבאה. מעבר לכך, כל חמשת הזרים הנותרים עדיין לא קיבלו הודעה רשמית על עתידם, אך מי שבטוח לא ימשיכו בעונה הבאה הם קאיו וקלאוס שסוכניהם כבר מחפשים להם קבוצות מעבר לים. הקשר הבולגרי, גיאורגי קוסטדינוב מבוקש במספר קבוצות באירופה אך גם לגביו אלאך עדיין לא החליט מאחר ולקשר יש חוזה גם לעונה הבאה.

במועדון מרוצים ממשחק ההגנה, אחרי שלראשונה פתחו בהרכב כבלמים אליסון דוס סנטוס ואטיין ריינן, כשהקפטן רמי גרשון הוצב בעמדת המגן השמאלי ועמד במשימה. בקרב השחקנים ואנשי המועדון מגבים את גרשון ומציינים כי "הוא חזק מנטלית ושום דבר לא ישבור אותו במהירות. אין ספק שבעונה הבאה נהנה ממנו יותר". נראה כי גם במשחקים הבאים המערך ימשיך להיות זהה וגם בהרכב לא צפויים שינויים לקראת המשחק הבא מול קריית שמונה. גם כובש השער, שלומי אזולאי, זכה למחמאות על משחקו אחרי שיחד עם סלליך היה מהטובים על המגרש והגיע למספר מצבים ליד שער היריבה.

בטוחים כי יתרום יותר בעונה הבאה, גרשון / צילום: ניב כהן

בטוחים כי יתרום יותר בעונה הבאה, גרשון / צילום: ניב כהן

ומה בכל הקשור לעונה הבאה? כעת יוכל אלאך לעבוד יותר בשקט ועם פחות דאגות. המנהל המקצועי התחיל כבר בחיפושים אחר מספר שחקנים זרים כשיתמקד בעיקר על משבצת הקשר האחורי וקשר שמאלי. שינוי נוסף צפוי גם בעמדת המגן הימני, כשמאור קנדיל מבני יהודה עדיין מועמד להגיע לעונה הבאה. נראה כי ההחלטות יתקבלו אחרי שעמדת המאמן תיסגר סופית, בהמשך לדבריו של פרד רוטן אחרי המשחק שם אמר כי "בימים הקרובים ידון על עתידו". במועדון לא מסתירים את הרצון שרוטן ימשיך גם בעונה הבאה, אך לוקחים בחשבון כי יתכן ולהולנדי מחכה הצעה מקבוצה אחרת באירופה.

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>