בית חדשות מספר שחקנים יקבלו הודעה שלא ימשיכו בעונה הבאה, נמשך המו"מ עם אולסק

מספר שחקנים יקבלו הודעה שלא ימשיכו בעונה הבאה, נמשך המו"מ עם אולסק

במועדון החליטו מי מהשחקנים הישראלים לא ימשיך בעונה הבאה. חמשת המאחרים במשחק האחרון יזמינו את הקבוצה לארוחה

לא ימשיך בעונה הבאה, עמרי בן הרוש

לא ימשיך בעונה הבאה, עמרי בן הרוש

לקראת סיום העונה הנוראית של מכבי חיפה והמחזור האחרון שיתקיים ביום ראשון הקרוב, במועדון ממשיכים בהכנות לקראת בניית הסגל לעונה הבאה והכנת מחנה האימונים בקיץ. המנהל המקצועי, מו אלאך כבר החליט מי מבין השחקנים הישראלים בנוסף לזרים, לא ימשיכו ללבוש ירוק. הראשון שצפוי לקבל את ההודעה הוא הבלם / מגן עמרי בן הרוש, שהגיע בתחילת העונה ולא הצליח להרשים ברוב המשחקים בהם שותף. עמדת המגן השמאלי עדיין בסימן שאלה לקראת העונה הבאה, כאשר אל הסגל ישוב סאן מנחם אחרי עונת השאלה בקריית שמונה ובנוסף, צפויים לבחון מספר שחקנים ובניהם זרים לעמדה.

ימשיך להיעדר בשל פציעה, גלזר / צילום: ניב כהן

ימשיך להיעדר בשל פציעה, גלזר / צילום: ניב כהן

בתוך כך, במכבי לא מכחישים כי היו רוצים לראות את קשרה של מכבי נתניה, ניקולס אולסק עובר לירוקים אך כרגע המו"מ עדיין נמשך כשברקע מנסים לרקום עסקה בין המועדונים, כאשר יעבירו למכבי נתניה את החלוץ שון וייסמן, שכבר שיחק בשורות הצהובים בעונת העלייה מהליגה הלאומית לליגת העל. גם לעמדת המגן הימני ישנן מספר אופציות, כששמותיהם של דור אלו, מאור קנדיל ודור מלול עלו כאפשרות ובמכבי טרם החליטו לפנות לאחד מסוכניהם של השחקנים ואל הקבוצות מאחר ויש רצון לבדוק קודם כל מה מצבו של דור אלו בהפועל ב"ש והאם ישוחרר. שוער הקבוצה, עמרי גלזר, עדיין לא החלים מפציעה וימשיך להיעדר, מה שאומר שגלזר סיים את העונה.

בנושא אחר, חמשת השחקנים שאיחרו למשחק האחרון מול בני סכנין קיבלו כחלק מהעונש להזמין את הקבוצה והצוות המקצועי לארוחה. במועדון הבהירו שגם ההדחה מההרכב חלק מהעונש ובכך סיימו את העניין מולם.

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>