בית חדשות קראמר צפוי להצטרף בימים הקרובים, היום תתקיים פגישה בין בוזגלו להנהלת המועדון

קראמר צפוי להצטרף בימים הקרובים, היום תתקיים פגישה בין בוזגלו להנהלת המועדון

במועדון רוצים לסגור בימים הקרובים את עסקת קראמר, שעפ"י הדיווחים כבר סגר את תנאיו בירוק. במהלך היום פגישה מכרעת בין בוזגלו להנהלה

עדיין במו"מ מול המועדון, זנטי / צילום: ניב כהן

עדיין במו"מ מול המועדון, זנטי / צילום: ניב כהן

אמנם הפגרה רק בתחילתה ואל האימונים ישובו השחקנים רק בסוף חודש הבא, אך במכבי חיפה רוצים קודם כל לסגור את הנושאים החשובים שעומדים על הפרק בימים האחרונים, אחד מהם הוא החלוץ מיכיאל קראמר שכבר סגר את כל תנאיו וצפוי להצטרף רשמית במהלך השבוע. על פי גורמים במועדון, ההולנדי השיב בחיוב על ההצעה שקיבל מהירוקים ויהיה הרכש הראשון לקראת העונה הבאה.

בתוך כך, היום תתקיים פגישה בין יעקב בוזגלו, מאור והנהלת המועדון על מנת לסיים את הסאגה סביב עתידו של הקשר במכבי. גורמים במועדון מציינים כי שני הצדדים רוצים שהכל יסתדר ושמאור יחתום על החוזה החדש, אך נראה כי כעת מה שמונע את החתימה זה בעיקר הטווח של החוזה, כאשר במכבי רוצים להחתים את מאור לשנתיים ואילו מצד השחקן, מעדיפים שהחתימה תהיה לעונה אחת עם אופציה לנוספת כשבסיום העונה הבאה הצדדים ידונו שוב על עתידו. גם הקשר הצעיר, עמית זנטי צפוי לשבת שוב עם הנהלת הקבוצה במטרה להגיע לעמק השווה ולהמשיך לשחק במכבי בשנים הבאות.

ימשיך במכבי גם בעונה הבאה? מאור בוזגלו / צילום: MHFC

ימשיך במכבי גם בעונה הבאה? מאור בוזגלו / צילום: MHFC

בימים הקרובים יתמקד מו אלאך במציאת קשר אחורי זר לסגל הקבוצה, כאשר מחלקת הסקאוטינג בוחנת מספר מועמדים ובמועדון הבהירו כי לא ימהרו להחתים שחקנים כמו בשנים קודמות ויעשו הכל כדי להנחית שחקנים זרים איכותיים שהפעם, יקוו שיעשו את ההבדל וישפיעו על סגל הקבוצה במהלך העונה.

Comments

comments

הגב

האיימיל שלך לא יפורסם.שדות חובה מסומנים *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>