1/5

מועדון אוהדי מכבי חיפה

חזון: [box type="shadow" align="aligncenter" ]מועדון מכבי חיפה הינו המועדון מבין הגדולים במדינה אם לא הגדול ביותר. למועדון זה קהל אוהדים רב ומגוון אשר הוכח לא פעם בסקרים רבים שנעשו כי הוא הגדול ביותר בישראל. מטרתו העיקרית של מועדון האוהדים היא ליצור קהילה ירוקה מאוחדת וגדולה וכן ולייצג את המגוון הרב של אוהדי מכבי חיפה ביציעים וברחבי הארץ ולקדם את האינטרסים של קהל האוהדים של מכבי חיפה. מועדון האוהדים יעשה ככל שביכולתו לשקף את רצונותיו של הקהל ובכך ליצור תחושת איחוד, ייחוד, גאווה וכמובן ייצוג. [/box]

עקרונות: [box type="shadow" align="aligncenter" ]מועדון גג –מועדון האוהדים כולל בתוכו את כלל האוהדים של מכבי חיפה ולשמש עבורם גוף רשמי ומייצג.

ייצוג מגוון האוהדים – למכבי חיפה קהל גדול ומגוון מאוד, אשר תומך בקבוצה בדרכים שונות כגון הגעה למשחקים, צפייה מהבית, באינטרנט ואף מחו'ל. מועדון האוהדים ישמש לקהל זה מעין "דובר" במצבים שונים וישמיע את קולם.

קשר רציף עם הנהלת מועדון הכדורגל ומועדון הכדורסל של מכבי חיפה- מועדון האוהדים ישמור על קצף רציף ודיאלוג פורה ומפרה עם מועדוני הכדורגל והכדורסל של מכבי חיפה וייצג נאמנה את קהל האוהדים הרחב מול ההנהלות כדי להביא לשיתוף פעולה שישפר את מצב הקהל בכל האספקטים.

התחייבות מועדון האוהדים לטובת הכלל – מועדון האוהדים מתחייב כי כל פעילותו תתמקד בטובת כלל האוהדים וטובת המועדון ללא שום תועלת אישית מעבר לכך.

שיתוף האוהדים- אנו מאמינים כי דרך שיתוף האוהדים בנעשה במועדון נוכל לייצר חיבור טוב וחשוב בין המועדון לקהל.